Ďalšia seriálová novinka Markízy: Je výpravná a nakrúcala sa aj v Čechách!

Ďalšia seriálová novinka Markízy: Je výpravná a nakrúcala sa aj v Čechách!
Zdroj: TV Markíza

Zbrane mušketierov sú silné. Na obrazovkách Markízy štartujú posledný júnový večer.

Noví a výpravní. Veľkolepí a dobrodružní. Takí sú Mušketieri, ktorých uvidíte na obrazovkách TV Markíza od 30. júna. Vždy v utorok a štvrtok o 20.30 h. Vynovená verzia príbehu Alexandra Dumasa sa začala nakrúcať minulý rok, pričom vznikli dve série. Každá má desať častí. Máme sa, na čo tešiť! 

Mušketieri zožali úspech najprv vo Veľkej Británii, postupne sa však dostali do televízií po celom svete. Seriál vysielali v Španielsku, Portugalsku, Rusku aj v Kórei. Veľkej diváckej obľube sa tešili aj za oceánom. Ste pripravení na ich dobrodružstvá?

Niekoľko scén sa nakrútilo aj v susedných Čechách. Vo Veľkej Británii boli Mušketieri začiatkom minulého roka druhým najsledovanejším programom. Prvá séria mala na Ostrovoch v priemere 6 miliónoch divákov. Podľa našich informácií, televízia BBC pripravuje nakrúcanie tretej série.

Láska, napätie, vášeň aj dobrodružstvo

Seriál Mušketieri sa odohráva v 17. storočí. Príbeh je plný vášne a napätia. Tešiť sa môžeme na krásne historické kostýmy aj perfektné akčné scény. Je to seriál o priateľstve, láske, bratstve aj súdržnosti.

Mušketieri na čele s d´Artagnan-om sa snažia udržiavať poriadok a chrániť kráľa s kráľovnou. Budú intrigy kardinála Richelieua silnejšie? 

Presvedčte sa sami. Mušketieri štartujú 30. júna o 20.30 h na Markíze! Jeden za všetkých, všetci za jedného. 

Olasová a Boublík hosťami Telerána. Najväčšou hviezdou bol aj tak ich malý synček! 

Dnes zarábajú milióny, kedysi boli iba komparz. Takto hollywoodske hviezdy nepoznáte. 

Neuveríte, koho dieťa zvykne kočíkovať Filip Šebo.

Zdieľať

Najnovšie videá