• Šoubiz
  • V pätách sexy Jamieho Dornana. Toto video musíte vidieť!

V pätách sexy Jamieho Dornana. Toto video musíte vidieť!

V pätách sexy Jamieho Dornana. Toto video musíte vidieť!

Hviezda 50 Shades of Grey na pár hodín vo Varoch. Vieme, kam utekal!

Celosvetová hviezda a sexsymbol z filmu 50 Shades of Grey prišiel na otočku do Karlových Varov. Jubilejný 50.ročník filmového festivalu tak získal ďalšiu svetovú hviezdu.

Jamie Dornan prišiel do hotela Pupp krátko po 12.30, kde sa zvítal s prezidentom festivalu Jiřím Bartoškom a neskôr aj s herečkou Aňou Geislerovou. Tá bude jednou z hlavných ženských postáv pripravovaného filmu Anthropoid, ktorý sa začne nakrúcať v Prahe už o dva týždne. Film bude zobrazovať atentát na Reinharda Heydricha a Jamie stvárni parašutistu Jana Kubiša.


Krátko po 14-tej hodine sa pozdravil s fanúšikmi pred hotelom Thermal a potom nasledovala tlačová konferencia, na ktorej Jamie prezradil aj to, ako sa pripravuje na svoje úlohy vo filmoch. Ako priznal, pre seriál The Fall často navštevoval tmavé miesta a hľadal v sebe limity, pre iné úlohy sa zase pripravovať nemusel.

"Niekedy sa pripravujete, lebo si myslíte, že je to dobré pre vašu úlohu. Vždy je to rozdielne. Pre úlohu v The Fall som objavoval v sebe veci, ktoré by som asi nikdy neobjavil, nebyť tejto postavy," prezradil Dornan. Ako sám priznal, pre postavu Kubiša asi nebude musieť robiť rešerš, pretože je to zatiaľ postava, ktorá mu je osobne najbližšie.

Viac vo videu z tlačovej konferencie v angličtine:


Už na tlačovej konferencii sa Jamie priznal, že deň predtým dokončil ďalší film a z Karlových Varov ešte dnes letí naspäť do Londýna za rodinou.

zdroj foto: Film Servis Festival Karlovy Vary

Prekoná Ego svoj hit Žijeme len raz? Ďalšia dávka letnej hudby. 

Nela postavila Filipa pred hotovú vec. Ten len pozeral. 

Ivana Surovcová vám prezradí trik na chudnutie. Pozerajte. 

Viac fotografií zo zákulisia aj na oficiálnom instagrame Markízy. Klikajte sem.

Najnovšie videá