• Šoubiz
  • Na sexy herca so strniskom zabudnite! Jamie Dornan je už v Prahe

Na sexy herca so strniskom zabudnite! Jamie Dornan je už v Prahe

Na sexy herca so strniskom zabudnite! Jamie Dornan je už v Prahe

V uliciach Prahy ho určite nespoznáte!

Jamie Dornan, hviezda filmu 50 Shades of Grey pred pár dňami na filmovom festivale v Karlových Varoch odprezentoval svoj najbližší projekt, teda film s názvom Anthropoid, ktorý sa bude venovať téme atentátu na Reinharda Heydricha. Jamie vo filme stvárni postavu parašutistu Jana Kubiša.

Na tlačovej konferencii sa otvorene hovorilo o tom, že nakrúcanie sa začne až o niekoľko týždňov. Všetko je, zdá sa, úplne inak. Jedna z najväčších hviezd týchto dní je už v Prahe. Dokonca sa rád odfotí aj so svojimi fanúšičkami.

Skvelý úlovok sa podaril českej moderátorke a herečke Nikol Moravcovej, ktorá sa s lámačom ženských sŕdc odfotila. "Jamieho som videla vo Varoch len na červenom koberci, ale osud to asi tak chcel, že sme sa stretli aj osobne včera večer v centre Prahy, kde som šla s kamoškami náhodne na drink. Možno by som ho ani oholeného nespoznala, ale personál nás upozornil, tak sme si pred odchodom urobili selfie. Jamie bol veľmi milý a ochotný. Snáď budeme mať viac príležitostí sa stretnúť. Má zaujímavú charizmu," prezradila Nikol pikošky zo stretnutia.

Ak sa tešíte na zarasteného sexsymbola - zabudnite. Jamie sa pre úlohu parašutistu oholil a vyzerá oveľa mladšie.

zdroj foto: Film Servis Festival Karlovy Vary

Toto neprekoná nikto. Selfie roka na svete. 

Justin Bieber pod vplyvom. Toto video vás dostane. 

Viac fotografií zo zákulisia aj na oficiálnom instagrame Markízy. Klikajte sem.


Najnovšie videá