• Šoubiz
  • Výstraha na predposlednú augustovú sobotu: Týka sa možno aj vás!

Výstraha na predposlednú augustovú sobotu: Týka sa možno aj vás!

Výstraha na predposlednú augustovú sobotu: Týka sa možno aj vás!

Podrobnosti sa dozviete v článku.

POZOR. Hrozí kopec zábavy a dobrej nálady! A to všetko v areáli našej televízie, ktorá aj tento rok otvára svoje brány. Deň otvorených dverí TV Markíza sa nezadržateľne blíži... Presne o týždeň o takomto čase budeme doťahovať posledné detaily, aby sme vás v sobotu 22. augusta po roku opäť u nás privítali!

Horúčavy by mali počas DOD 2015 mierne ustúpiť. Náš meteorológ, pán Jozef Iľko, ktorého poznáte z Telerána, prisľúbil pekné počasie. My vám k nemu pribalíme bohatý sprievodný program, detské atrakcie a súťaže pre všetky vekové kategórie.

Počas Dňa otvorených dverí takisto spoznáme majiteľa prémie 10-tisíc eur, o ktoré stále hráte. Ak ste doposiaľ neposlali súťažnú sms, je ten najvyšší čas... Viac o Vstávaj a vyhraj sa dozviete TU. 

https://www.youtube.com/watch?v=AkE0FYmTL-o


Príďte a zabavte sa! Pozrite si televízne štúdiá, staňte sa súčasťou vysielania, nahliadnite do zákutí televízie, ktoré bežne na obrazovkách nevidíte. Uchmatnite si podpis obľúbených moderátorov, redaktorov či hercov. Príde aj dvojica Cuky Luky, ale aj predstavitelia postáv z Búrlivého vína či Hornej Dolnej. 

Zabávať na hlavnom pódiu vás budú hviezdy ako Dara Rolins, Martin Harich, Peter Bič Projekt, ale aj Peter Cmorik, Monika Bagárová či Igor Kmeťo. Zahrá aj kapela IMT Smile

Doprava a parkovanie počas DOD. Všetky informácie TU. 

Nová Farma už koncom augusta. Vieme, ako nový statok vyzerá! 

Známe osobnosti a Instagram. Koho sleduje Rytmus, Dara a Spirit?

Najnovšie videá