• Šoubiz
  • Ako omladnúť o 10 rokov?

Ako omladnúť o 10 rokov?

Ako omladnúť o 10 rokov?

Mirka Šmahel Kalisová hviezdou novej relácie!

Nespokojnosť je bežná ľudská vlastnosť a málokto z nás nenájde na sebe nič, čo by nechcel zmeniť. Niekto chce mať krajší chrup, iný menej vrások, ďalší chce byť štíhlejší... Tí, ktorí sa rozhodli podstúpiť zmenu a nabrali odvahu a prihlásili sa do novej relácie, ktorá je vo svete mimoriadne úspešná a známa pod názvom Za 10 dní o 10 rokov, dostali tak šancu zmeniť svoj výzor. Kreatívny tím relácie už v týchto dňoch pracuje na skvelej šou, ktorá mení životy.

Manželské páry, kamarátky, susedky, súrodenci, kolegovia - prejdú pod odborným dohľadom dermatológov, vizážistov, kaderníkov, zubárov, výživových poradcov, fit trénerov, plastických chirurgov - kompletnou zmenou vizáže a omladnú tak doslova o 10 rokov. Nejde však o klasickú zmenáreň, relácia bude v prvom rade založená na príbehoch ľudí, ktorí sa starajú o to, aby ich rodiny dôstojne žili, ale z istých dôvodov si nemôžu dovoliť investovať do svojho vzhľadu tak ako by chceli.

Moderátorskej taktovky sa zhostí Mirka Šmahel Kalisová a spolu s jej manželom Martinom, budú dohliadať na všetky tieto úžasné premeny. „Veľmi sa s Martinom tešíme zo spolupráce na tomto projekte a už teraz môžeme zodpovedne povedať, že diváci sa majú na čo tešiť," zhodnotila za oboch Mirka.

FOTO:  archív Miriam Šmahel Kalisovej


Pozrite si aj:

Mirka sa po materskej dovolenke spočiatku zhostila moderovania finančnej hry: Šmahel Kalisová opäť pred kamerou: Prvé vysielanie bola neskutočná tréma! Dnes je už tvárou Reflexu

Moderátorka, ktorá bola majiteľkou krásnej dlhej hrivy šokovala zásadným rozhodnutím: Dlhé vlasy sú minulosť. Miriam Šmahel Kalisová je ešte krajšia

Najnovšie videá