Juraj Kemka a Robo Jakab: Prvý rozhovor o novej šou Dobre vedieť!

Juraj Kemka a Robo Jakab: Prvý rozhovor o novej šou Dobre vedieť!
Zdroj: Markíza

Kapitáni tímov o novej zábavno-súťažnej šou, ktorá štartuje 17. mája.

Tvár Juraja Kemku a Roba Jakaba poznáte zo slovenských seriálov či cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku, ktorej druhú sériu priniesla TV Markíza minulú jeseň.

Obľúbených "chalaňov" uvidíte aj v novej zábavno-súťažnej šou Dobre vedieť!, ktorá štartuje 17. mája večer. Ďuro s Robom dostanú dôležitú úlohu. Budú kapitánmi tímov a pre publikum sa budú snažiť nahrať čo najviac peňazí.

Boli sme na prvom nakrúcaní

Nových kapitánov sme sa opýtali, aký majú vzťah ku kvízovým šou a súťažiam. Ktorý z nich spáva najmenej, len aby zistil a doštudoval čo najviac informácií, Robo či Ďuri? Sledujte úplne prvý zákulisný rozhovor.


Moderátorom relácie Dobre vedieť! je slovenský herec Rasťo Sokol, ktorý prepožičal svoj hlas Shrekovi. V minulosti daboval aj Keanu Reevesa či Brada Pitta.

Dobre vedieť! je zábavno-súťažná šou, v ktorej stoja oproti dva seba dva tímy. Každý kapitán si do epizód pozve jedného hosťa, s ktorým odpovedá na otázky z rôznych oblastí.

Zvierací svet, krajiny, pokusy a iné. Nejde však o typické vedomostné otázky, skôr zaujímavosti a pikošky, pri ktorých musia hráči dedukovať, argumentovať a často aj tipovať.

Každá správna odpoveď znamená 300 eur, pričom kľúčová je posledná otázka. Skôr, ako budú poznať jej znenie, musia vsadiť istý obnos peňazí. Koľko vsadil súper, netušia.

Vyhrá ten, kto nahrá najvyšší obnos peňazí.


Sledujte šou Dobre vedieť! od 17. mája na Markíze

Strašidelný Reflux! Pozrite sa, koho sparodoval herec Sväťo Malachovský. Spoznávate známeho moderátora?

Zasahuje vždy v pravej chvíli! Zdravotníčka prehovorila o úrazoch v kuchárskej šou MasterChef!

Erika Bednáriková už špúli pery. Známy raper v Hornej Dolnej? Klikajte sem a dozviete sa viac!Zdieľať

Najnovšie videá