• Šoubiz
  • Podobnosť čisto náhodná: Pokémoni sa našli aj v slovenskom šoubiznise

Podobnosť čisto náhodná: Pokémoni sa našli aj v slovenskom šoubiznise

Podobnosť čisto náhodná: Pokémoni sa našli aj v slovenskom šoubiznise

Podobajú sa?

Aplikácia pre smatrfóny Pokémon GO valcuje už od prvého dňa. Medzi tínedžermi snáď neexistuje nikto, kto by novú appku nevyskúšal. A jej čaru nepodľahli len mladí, ale aj mnoho dospelých, ktorí si krátia chvíle hľadaním postavičiek z kultovej rozprávky.

Ani netreba hľadať dlho a nájsť podobnosť napríklad so svetoznámou celebritou nie je žiadny problém. Stačí sa pozrieť na speváčku a provokatérku Miley Cyrus, ktorá neustále vyplazuje jazyk. Možno aj vďaka tomuto vznikol práve ružový Pokémon, ktorý sa na ňu až nápadne podobá. Stačí sa len pozrieť.

FOTO:  Facebook
FOTO:  Facebook

My sme si povedali, že možno aj v slovenskom šoubiznise existuje niekto, kto sa na postavičky podobá. Predstavte si, našli sme. Niektorí sa podobajú viac, iní menej, ale napokon ide o zábavu. Snáď sa nikoho nedotkneme. 

FOTO:  Facebook.com/ThomasPuskailer
FOTO:  Facebook

FOTO:  Facebook

FOTO:  Markíza
FOTO:  Facebook

FOTO:  TV Markíza
FOTO:  Facebook

Aj takto kedysi vyzerali Oľga Záblacká a Ďuro Mokrý.


Aj Jožovi Pročkovi sme našli dvojníka.Sme spolu už 20 rokov. Spomínate si ešte na najznámejšie markizácke učiteľky sexu? Pripomeňte si ich spolu s nami.

Speváčka Celeste Buckingham zmenila imidž. Ako sa vám páči s novou frizúrou? Fotografiu nájdete TU.

Adrenalínovú výzvu Johnyho Tribulu v Televíznych novinách prijala Gizka Oňová. Takto zvládla lietanie najznámejšia televízna Svokra.

Najnovšie videá