• Šoubiz
  • Pauhofová má po svojom boku riadneho fešáka! Tohto krásavca jej budete závidieť!

Pauhofová má po svojom boku riadneho fešáka! Tohto krásavca jej budete závidieť!

Pauhofová má po svojom boku riadneho fešáka! Tohto krásavca jej budete závidieť!

Pôvabná herečka vám vo filme Všetko alebo nič predstaví poľského herca.

Táňa Pauhofová je uznávaná herečka na Slovensku aj v Čechách. Na konte má množstvo excelentných hereckých postáv, ktoré stvárnila na divadelných i filmových doskách. Najnovšie sa na filmovom pľaci táto charizmatická herečka stretla s poľským fešákom, ktorého jej nejedna z nás určite bude závidieť!

Darí sa jej v súkromnom i pracovnom živote. Najnovšie sa môže pochváliť hlavnou ženskou úlohou vo filmovej novinke Všetko alebo nič, natočenej podľa rovnomenného bestselleru Evity Urbaníkovej, ktorá príde do našich kín už 12. januára.

Všetko alebo nič, v réžii  známej režisérky Marty Ferencovej, je príbehom o vzťahoch, ktoré nás valcujú, o ženskom priateľstve, ktoré nás chráni, o mužoch, na ktorých sa zabúda... Fanúšikovia romantických komédií sa môžu tešiť na príbeh popretkávaný sarkazmom, humorom, hnevom, beznádejou, vášňou, smiechom, slzami, mužským egom a ženským sebavedomím.

A o tom, že sa vo filme bude na čo pozerať, svedčia aj exkluzívne fotografie z natáčania filmu, ktoré máme k dispozícii. Po boku Pauhofovej si totiž zahral neuveriteľne charizmatický poľský herec Michal Zebrowski, ktorého jej budú ženy závidieť!

Pozrite si trailer filmu Všetko alebo nič.


Všetko alebo nič mieri do kín. Pozrite si trailer!Novinka od Evity Urbaníkovej obsahuje všetko, čo má dobrý film mať.

To je telo! Hriešne krásna Dara Rolins chce Všetko alebo nič Popová diva predstavila horúcu novinku.

Vačková, Banášová a Vincze: „Z filmu Všetko alebo nič sme nadšení!" Po špeciálnej projekcii v Jasnej nešetrili chválou.

Galéria

Najnovšie videá