• Šoubiz
  • Režisérka filmu Všetko alebo nič o sexuálnych scénach: „Bola to čistá gymnastika!“

Režisérka filmu Všetko alebo nič o sexuálnych scénach: „Bola to čistá gymnastika!“

Režisérka filmu Všetko alebo nič o sexuálnych scénach: „Bola to čistá gymnastika!“

Režisérka Marta Ferencová o filme Všetko alebo nič.

Film Všetko alebo nič nakrútený na motívy bestselleru Evity Urbaníkovej už valcuje slovenské kiná. Snímku o pevnom priateľstve, láske, vášni či sklamaní režírovala Marta Ferencová. „Diváci sa môžu tešiť na humor, na postavy, ktoré sú také, že ich divák môže  mať rád. Hrá tam množstvo sympatických hercov, vrátane dvoch poľských charizmatických fešákov,“ hovorí pre náš portál.

Všetko alebo nič je podľa nej vhodné aj pre pánov. „Keď poviete chlapovi, nech ide na romantickú komédiu do kina, 90 percent z nich zagúľa otrávene očami. Evitin film je síce prioritne robený pre ženy, ale my sme sa doňho snažili dostať aj humor. Určite to nie je romantická komédia v zmysle nejakého neuveriteľného ženského zveličenia, tomu sme sa chceli vyhnúť.  Pre mužov bude zaujímavé vidieť ženský svet zo ženskej perspektívy,“ myslí si sympatická režisérka.

Pozrite si rozhovor s Martou Ferencovou. Prezradila v ňom aj to, ako sa točili šteklivé sexuálne scény na pľaci.


Pauhofová má po svojom boku riadneho fešáka! Tohto krásavca jej budete závidieť! Pôvabná herečka vám vo filme Všetko alebo nič predstaví poľského herca.

Meryl Streep skritizovala Trumpa. Kolegom sa z jej silných slov tisli slzy do očí Americká filmová hviezda tiež vyzvala prítomných v publiku, aby bojovali za slobodu tlače, ktorá pôsobí ako brzda Trumpovej moci.

Dominika Kavaschová a Tomáš Maštalír – opäť spolu! V seriáli Chlapi neplačú skončili pred oltárom. Ako to bude v Divokom Zapadákove?

Najnovšie videá