• Šoubiz
  • Cameron Diaz po dlhej odmlke šokuje fanúšikov: Stala sa mamou!

Cameron Diaz po dlhej odmlke šokuje fanúšikov: Stala sa mamou!

Cameron Diaz po dlhej odmlke šokuje fanúšikov: Stala sa mamou!

Herečka s manželom sa dočkali bábätka. Prezradili, ako sa volá.

Herečka Cameron Diaz sa pred štyrmi rokmi vydala za hudobníka Benjiho Maddena a stiahla sa z verejného života. Dôvod bol jednoduchý. V šoubiznise za 24 rokov dosiahla takmer všetko, vrátane statusu najlepšie zarábajúcej herečky sveta. Jej posledná rola bola vo filme Annie, následne ohlásila, že ide do "dôchodku", aby sa venovala svojmu súkromiu. Veď konečne našla toho pravého.

Teraz ju a jej manžela čaká nová životná rola. Stali sa rodičmi a svet touto informáciou doslova šokovali. Fotku bábätka však nečakajte. Cameron aj Benji to oznámili fanúšikom na Instagrame príspevkom, v ktorom všetko úprimne vysvetlili.

"Šťastný nový rok vám prajú Maddenovci! Sme šťastní, požehnaní a vďační, že môžeme začať novú dekádu ohlásením narodenia našej dcéry, Raddix Madden. Okamžite si získala naše srdcia a skompletizovala našu rodinu. A kým sa nesmierne tešíme, že to môžeme zdieľať, zároveň cítime silnú potrebu ochrániť jej súkromie. Takže nebudeme zverejňovať jej fotky a zdieľať viac informácií, no vedzte, že je naozaj rozkošná!!" napísali manželia a popriali fanúšikom krásny nový rok aj celú ďalšiu dekádu.

Zdroj: Instagram/camerondiaz

Manželia na spoločnej fotke spred štyroch mesiacov:

Cameron má dnes 47 rokov a netúži po sláve, ale po rodine.

Zdroj: Instagram/benjaminmadden

Najnovšie videá