• Šoubiz
  • Šokujúce rozhodnutie. Meghan a Harry končia s kráľovskými povinnosťami!

Šokujúce rozhodnutie. Meghan a Harry končia s kráľovskými povinnosťami!

Šokujúce rozhodnutie. Meghan a Harry končia s kráľovskými povinnosťami!

Svoj čas plánujú tráviť v Británii aj Severnej Amerike.

Priaznivci britskej kráľovskej rodiny sú v šoku. Princ Harry a jeho manželka Meghan na sociálnej sieti informovali, že sa po dlhých mesiacoch debát rozhodli odstúpiť z postu popredných členov kráľovskej rodiny a venovať sa vlastným projektom. Zároveň informovali, že chcú popracovať na finančnej nezávislosti a že svoj čas budú tráviť medzi Veľkou Britániou a Severnou Amerikou.

"Teraz plánujeme vyvážiť náš čas medzi Spojeným kráľovstvom a Severnou Amerikou, avšak naďalej si chceme ctiť svoju povinnosť voči kráľovnej, Commonwealthu a organizáciami, nad ktorými máme patronát. Táto geografická rovnováha nám umožní vychovávať nášho syna v úcte ku kráľovskej tradícii, v ktorej sa narodil a zároveň poskytnúť našej rodine priestor na zameranie sa na ďalšiu kapitolu, vrátane uvedenia nového charitatívneho projektu," uviedli.

Prominentný pár vo vyhlásení však prízvkuje, že aj napriek tomuto rozhodnutiu stále podporujú kráľovnú Alžbetu II. a aj naďalej budú spolupracovať s princom z Walesu a vojvodom z Cambridgu pri všetkých dôležitých udalostiach.

Zdroj: Instagram/sussexroyal

Najnovšie videá