• Šoubiz
  • Adela a Viktor posúvajú vzťah na novú úroveň. Toto sa sa o sebe dozvedeli vďaka terapii

Adela a Viktor posúvajú vzťah na novú úroveň. Toto sa sa o sebe dozvedeli vďaka terapii

Najsledovanejší šoubiznisový pár prezradil, ako sa im darí v adopčnom procese.

Vinczeovci patria nepochybne medzi najobľúbenejšie šoubiznisové páry. Ich život sleduje množstvo fanúšikov. Ako zvládajú domácu karanténu, zisťoval Roman Juraško v live prenose na Instagrame televízie Markíza.

Viktor na začiatku prenosu akurát dobehol z práce. Jemu sa každodenné aktivity veľmi nezmenili, keďže vysielanie Televíznych novín zostalo nezmenené. Ľudia v tejto zložitej situácii potrebujú mať informácie z prvej ruky a práve vďaka médiám sa k nim aj dostanú.

Adela však zostala momentálne "nezamestnaná". Televízne projekty, v ktorých účinkovala, sú pozastavené, a tak trávi väčšinu času doma. Aktuálnej situácii sa postavila naozaj zodpovedne a na neplánované voľno sa vôbec nesťažuje.

zdroj: Instagram/viktorvincze

Adela si zmenila zabehnutý denný režim

Moderátorka sa prispôsobila situácii a ťaží z toho maximum. Aktívne precvičuje jogu a začala doma variť, z čoho sa, samozrejme, teší najviac práve jej manžel.

Vo videu prezradili aj to, ako si pamätajú ich prvé zoznámenie. Ako prezradili, obaja si na to spomínajú trošku inak. Manželský pár ani počas domácej karantény neprežíva žiadnu krízu, práve naopak. Sú šťastní, že majú jeden druhého a že si našli navzájom pokoj v duši. Ako Adela tvrdí, vďaka Viktorovi sa vrátila aj k lyžovaniu, začala hrať divadlo a chodí do detských táborov.

TIP na článok: Adela nešetrí svojich hostí. Jej hlášky vás dostanú do kolien

Manželia inšpirujú aj iné páry

To, že otvorene priznali, že majú problém splodiť dieťatko, vyvolalo veľkú diskusiu. Viktor verejne opísal, že má zdravotné ťažkosti. Vďaka tejto úprimnej spovedi sa otvorila tzv. 13. komnata a mnohé páry teraz už nemajú problém s tým, aby o tomto probléme diskutovali aj verejne.

Vinczeovci sa rozhodli, že skúsia adopciu. Sú len v prvom štádiu a chodia na adopčnú prípravu. Práve vďaka nej sa o sebe dozvedeli veci, ktoré predtým nevedeli. Adela prezradila, že umelé oplodnenie u nej neprichádza do úvahy. Nechcú sa totiž sústrediť na to, čo nemajú, ale na to, prečo sú takí šťastní spolu.

V rozhovore sa dozviete niečo viac zo súkromia manželského páru a aj to, na čo sa najviac tešia po uvoľnení prísnych opatrení.

FOTO:  instagram/viktorvincze

Najnovšie videá