Splnené želanie miliónov ľudí! Tento pár už musí byť spolu navždy

Splnené želanie miliónov ľudí! Tento pár už musí byť spolu navždy
Zdroj: Profimedia.sk

Najnovšie fotky hovoria za všetko.

Jennifer Lopez podľa jej slov miluje svoj život a aj keď jej radosť nepripisuje nikomu konkrétnemu, celý svet vie, kto ju robí šťastnou. V rozhovore pre The Zane Lowe Show sa vyjadrila, že nikdy nebola šťastnejšia a prežíva úžasné obdobie.

„Ľudia sa ma stále pýtajú, ako sa mám, či som v poriadku. Som a nikdy mi nebolo lepšie. Dostala som sa na miesto, kde sa cítim sama so sebou skvele. Myslím si, že hneď, ako sa v živote dostaneš na také miesto, stanú sa ti úžasné veci, ktoré si už ani nepredstavuješ. A tak som tu,“ vyjadrila sa 51-ročná speváčka a herečka.

TIP: Ono sa to skutočne deje! Veľkolepý návrat starej lásky a prvé bozky na verejnosti

Podľa Page Six sa J Lo zámerne vyhýba akejkoľvek zmienke o Benovi, no podľa posledných záberov je nad slnkom jasnejšie, že sa už nebránia prejavovať si lásku na verejnosti. Dvojica dokonca zobrala deti, ktoré má každý s iným bývalým partnerom, do zábavného parku a trávili tak čas ako rodina.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII

„Bennifer“, ako ich kedysi všetci volali, urobili pred 19 rokmi chybu, že boli od začiatku ich vzťahu verejnosti príliš otvorení a nestrážili si súkromie. To ich podľa Bena o dva roky neskôr dohnalo až ku koncu. Teraz na to idú inak a všetci dúfajú, že už spolu zostanú navždy.

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá