Česká herečka ukázala postavu po pôrode: Žiadna retuš ani photoshop!

Česká herečka ukázala postavu po pôrode: Žiadna retuš ani photoshop!
Zdroj: Instagram/stibrovicnikolka

Fanúšikovia jej tlieskajú!

Nikol Leitgeb sa len nedávno stala dvojnásobnou mamou. Druhý syn Tobias sa narodil 16. júna a keďže má podľa herečky zatiaľ naozaj pokojnú povahu, aj šestonedelie bolo viac ako znesiteľné. Obľúbená influencerka sa tak stíha naďalej venovať nielen deťom, ale aj fanúšikom.

Jej posledná zverejnená fotkana Instagrame vyvolala veľký ohlas a nielen čerstvé mamičky si povedali, že niečo také potrebovali vidieť. Nikol totiž zdieľala fotku v plavkách, na ktorej sa ju snaží jej štvorročný syn roztlačiť na šmykľavke do vody.

TIP: Evelyn o bodyshamingu: Nechcú nám dovoliť, aby sme sa cítili krásne

Herečka a moderátorka na snímke nemá tehličky na bruchu, ani nemá telo ako modelka pred prehliadkou plaviek. Na zábere vyzerá normálne, ako žena po pôrode, ktorej telo za posledné obdobie zažilo najkrajšie, ale aj to najnáročnejšie obdobie.

A niečo takéto sa na Instagrame naozaj často nevidí.

Zdroj:Instagram/stibrovicnikolka

Podobný záber zdieľala aj jej kamarátka, herečka a kolegyňa z 3v1, Veronika Arichtev . Ani tá na fotke z pláže v plavkách neukazuje vyretušovanú postavu. Veronika sa čudovala, aký ohlas mala fotka a koľko pozitívnych reakcií jej prišlo. Túto dobu plnú dokonalých snímok na Instagrame označila vulgárnym slovom a nerozumie, prečo to ženy robia.

Zdroj:Instagram/veronikaarichteva

Zdieľať

Najnovšie videá