• Šoubiz
  • Zvrat v kauze Vémola: Terminátor už tvrdí niečo iné

Zvrat v kauze Vémola: Terminátor už tvrdí niečo iné

Zvrat v kauze Vémola: Terminátor už tvrdí niečo iné

Vyjadril sa už cez svojho právnika.

V utorok v skorých ranných hodinách bojovník MMA Karlos Vémola zverejnil na svojom instagramovom profile video, v ktorom vysvetlil, prečo sa so svojou polovičkou Lelou Ceterovou rozišli. „Ja som taký vynervovaný, som vo veľkom strese. Na sociálnych sieťach nikdy neperiem špinavú bielizeň, dnes, bohužiaľ, nemôžem inak. Lela má pomer s iným frajerom, je to nechutné, je šesť týždňov po pôrode. Je to o to horšie, že je to môj dobrý kamarát,“ povedal vo videu. Karlos za muža, ktorý za všetko môže, označil kamaráta a podnikateľa Víta Kaisera.

Exkluzívne vyjadrenie k celej veci nám poskytla aj samotná Lela

„Môj muž je dušou bojovník. Jeho dlhotrvajúce zdravotné problémy sa neraz odrážajú v jeho každodennom živote a na psychike. Posledné týždne sú u nás náročné a ja ako žena po pôrode prirodzene potrebujem s deťmi pokoj. Tak ako je to Karlosom v afekte prezentované, vytvára o mne dojem, že som sa zachovala neeticky, avšak opak je pravdou, keďže v dome bolo napätie už na hrane agresivity. A to preto, aby som predišla situácii, ktorá sa teraz stala. S pánom, čo ho spomína Karlos, máme výhradne pracovné vzťahy a tiež aj Karlos, preto nerozumiem tejto situácii,“ povedala pre markiza.sk.

Karlos zmenil reč

Bojovník v utorok večer zmenil svoj pohľad na vec. Portrálu fightlive.cz cez svojho právnika poskytol vyjadrenie, v ktorom sa obvinenému kamarátovi Kaiserovi ospravedlňuje a tvrdí, že s ich rozchodom nemá nič spoločné. „Nezhody, ktoré medzi Lelou a Karlosom, trvajú nejakú dobu sa týkajú iba ich dvoch a nikoho iného. Karlosa veľmi mrzí, že do ich vzájomných problémov bol neprávom zainteresovaný pán Kaiser a jeho rodina, ktorá s ich rozchodom nemá nič spoločné. Karlos pána Kaisera osobne kontaktoval a vyjadril jemu aj jeho manželke ospravedlnenie,“ znie v stanovisku.

Karlos v ňom taktiež odmietol akékoľvek obvinenie z útoku na Lelu a fanúšikom poďakoval za podporu.

Pre extra.cz sa vyjadrila aj manželka pána Kaisera: „Môj manžel žiadny vzťah mimo mňa nemá. Máme malé deti, žijeme pokojným rodinným životom. Sme de facto spolu stále spolu a problémy iných odmietame riešiť na úkor vzťahov v našej rodine.“

Najnovšie videá