• Šoubiz
  • Megan Fox sa zasnúbila s raperom. Po zásnubách údajne pili navzájom svoju krv

Megan Fox sa zasnúbila s raperom. Po zásnubách údajne pili navzájom svoju krv

Megan Fox sa zasnúbila s raperom. Po zásnubách údajne pili navzájom svoju krv

Za rok vzťahu si podľa herečky prešli peklom, napriek tomu povedala áno.

Herečka Megan Fox našla po rozvode s hercom Brianom Austinom Greenom opäť šťastie v láske po boku rapera Machine Gun Kellyho. Pár tvoria jeden a pol roka, no už je to medzi nimi poriadne vážne. Najnovšie sú z nich snúbenci.

Raper požiadal svoju lásku o ruku na dovolenke v luxusnom letovisku v Portoriku a zo zásnub je aj romantické video. To je točené na dve kamery a znázorňuje herečkino prekvapenie a dojatie. Samozrejme, povedala mu áno a spomienku zverejnila na Instagrame.

TIP: Jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu ide od seba. Po 16-tich rokoch je koniec

„Po roku a pol a potom, ako sme si prešli peklom aj sa spolu smiali tak veľa, ako nikdy v živote, sa ma opýtal, či si ho zoberiem za muža. Povedala som áno a vypili sme navzájom svoju krv,“ napísala Megan.

Pozrite si video, na ktorom Machine Gun Kelly žiada Megan o ruku:

Zdroj: Instagram/meganfox

Raper, vlastným menom Colson Baker, sa na Instagrame pochválil videom, kde opísal výber prsteňa. „Áno, v tomto živote a v každom živote. Pod tými istými stromami, pod ktorými sme sa zamilovali, som ju požiadal, aby si ma vzala za muža. Viem, že tradíciou je jeden prsteň, ale navrhol som ho s klenotníkom tak, aby boli dva,“ opísal. Prsteň tvorií smaragd, ktorý je herečkin kameň podľa narodenia a diamant, ktorý je jeho kameňom. Dve obrúčky sú vzájomne prepletené rovnako ako ich láska, dodal.

Zdroj: Instagram/machinegunkelly

TIP: Najznámejšia pornohviezda skončila v nemocnici, nedokáže chodiť

Galéria

Najnovšie videá