• Šoubiz
  • Lela prehovorila: Pravda o odchode od Karlosa a nové informácie o údajnom milencovi

Lela prehovorila: Pravda o odchode od Karlosa a nové informácie o údajnom milencovi

Lela prehovorila: Pravda o odchode od Karlosa a nové informácie o údajnom milencovi

Najprv jej pomáhal, neskôr úmyselne rozprával pochybnosti o Karlosovi.

Zápasník MMA Karlos Vémola spolu s partnerkou Lelou Ceterovou pred dvoma týždňami plnili titulky bulvárov kauzou o Lelinom údajnom milencovi. Karlos vo videu na Instagrame vtedy tvrdil, že jeho partnerka ho iba pár týždňov po pôrode podviedla s jeho dobrým kamarátom. Neskôr sa Karlos mužovi, ktorého obvinil, verejne ospravedlnil.

TIP: Zvrat v kauze Vémola: Terminátor už tvrdí niečo iné

Teraz sa k celej veci vyjadrila aj Lela. Pre denník Blesk poskytla dlhé stanovisko, v ktorom všetko uviedla na pravú mieru. V exkluzívnom vyjadrení popísala celú kauzu a prehovorila o údajnej nevere. Blondínka taktiež vysvetlila, ako to bolo s luxusnými darčekmi a ako sú na tom s Karlosom teraz.

S Karlosom nemali dobré obdobie dlhú dobu a nervozita bola prítomná u oboch. „Bola som po pôrode a najviac ma poznamenal deň po narodeninách Lilinky, kedy ma vzali do nemocnice a museli akútne operovať. Hormóny spravili svoje a nebola som vo svojej koži po všetkých stránkach. O to viac ma trápilo, že Karlos bol vela času preč a jeho príchody domov boli neskoro v noci. V tej dobe som ani ja nebola príjemná spoločnosť, pretože na mňa všetko doľahlo. Kvôli deťom som sa rozhodla, že odídem,“ prezrádza Lela.

Blondínka vo vyjadrení rázne odmieta, že by mala akéhokoľvek milenca. V čase, keď sa rozhodla odísť z domu, jej podal pomocnú ruku práve pán, ktorého Karlos najprv obvinil.

„Pomáhal mi s výberom bývania a stále mi dával do hlavy pochybnosti o Karlosovi, tiež hovoril o jeho negatívnom vzťahu doma. Pána som sčasti ľutovala. Tvrdil, že u nich doma to nefunguje a potreboval by normálny fungujúci vzťah. Tvrdil, že sa chystá opustiť manželku,“ pokračuje Lela. Pán jej kúpil aj diamantový prsteň, ktorý chce Lela vrátiť a priznáva, že ju zmanipuloval.

S Karlosom si všetko vysvetlili a naďalej chcú fungovať ako rodina.

Zdroj: Instagram/lela_ceterova_official

Najnovšie videá