• Šoubiz
  • Dominiku Kavaschovú vydierajú: Ak nepošle peniaze, zverejnia jej intímne fotky

Dominiku Kavaschovú vydierajú: Ak nepošle peniaze, zverejnia jej intímne fotky

Dominiku Kavaschovú vydierajú: Ak nepošle peniaze, zverejnia jej intímne fotky

Ide pritom o nemalú sumu.

Dlho premýšľala, či video, ktoré nahrala, nahrá a zverejní, ale nakoniec to urobila. Dominika Kavaschová sa svojim fanúšikom na sociálnej sieti zverila s tým, že ju vydierajú.

Herečka v príbehoch na Instagrame povedala, že jej pred pár dňami niekto napísal správu. Až neskôr si všimla, že ide o staršiu správu. Dotyčná osoba v nej uviedla, že má Dominikine intímne fotky. To úplne odignorovala, pretože si v tej chvíli neuvedomila, že také fotografie vôbec má.

O pár dní neskôr jej ich však daný človek poslal. „Vtedy som si uvedomila, že mám intímne fotky. Dala by som aj ruku do ohňa, že som tie fotky dokonca aj vymazala, čiže neviem, ako sa k nim ten človek dostal,“ povedala herečka v príbehu. Nevie, či ide o ženu alebo o muža.

Ako Dominika priznala, v tej chvíli jej prišlo zle, „už len z tej predstavy, že sa na to niekto kuká“. Vysvetlila, že na spomínanej fotke nie je nič strašné, ale sú to jej osobné intímne veci. Dotyčná osoba jej takisto poslala ďalšie fotky, aké, to však nešpecifikovala.

Dominika nespala už niekoľko nocí, a preto sa rozhodla, že s tým vyjde na verejnosť. Dotyčná osoba ju začala vydierať, chce od nej peniaze. Sumu nekonkretizovala, no povedala, že to „nie je malá suma“.

Všetkým odkázala, aby si „dávali bacha“, pretože také hnusné veci sa naozaj dejú. Dodala, že vôbec nevie, čo má robiť a daného človeka pozdravila a popriala mu veľa šťastia v živote.

Držíme prsty, aby to malo šťastný koniec!

zdroj: Instagram/donda_kawa

Najnovšie videá