• Šoubiz
  • Hviezda Let's Dance tehotná s hercom. Len rok po jeho rozvode

Hviezda Let's Dance tehotná s hercom. Len rok po jeho rozvode

Hviezda Let's Dance tehotná s hercom. Len rok po jeho rozvode

Tehotenstvo oznámili krásnymi fotkami z dovolenky. Tanečnica čaká prvé dieťa, on už má troch synov.

Herec Brian Austin Green, ktorého preslávilo účinkovanie v Beverly Hills 902 10 či v seriáli Kurz sebaovládania s Charliem Sheenom, sa stane štvornásobným otcom. S priateľkou a zároveň tanečnou partnerkou z americkej verzie Let's Dance, Sharnou Burgess, čakajú prvé spoločné dieťa. O krásnej správe informuje Page Six.

Brian má troch synov s exmanželkou Megan Fox, no dvojici to dlhodobo neklapalo. Megan našla lásku inde a po roku vzťahu je zasnúbená s raperom Machine Gun Kellym.

Sharna a Brian sú tiež spolu rok, dali sa dokopy v októbri 2020 krátko potom, ako Brian s Megan ohlásili rozchod. Sharna je v USA tanečnou hviezdou a s Brianom si spolu dokonca zatancovali v televíznej šou. Zoznámili sa však ešte predtým vďaka spoločnej manažérke.

TIP: Manželka porotcu Let's Dance: Ich dcéra bola tri roky v mrazničke

Zdá sa, že Brian našiel tú pravú a nebojí sa zamilovanosť zdieľať ani na sociálnych sieťach. „Už rok ma berieš takého, aký som a ľúbiš ma tak, ako ma nikdy nikto neľúbil,“ napísal Sharne jedno z mnohých vyznaní na Instagrame.

Dvojica ohlásila tehotenstvo fotkami z dovolenky, kde si nechali nafotili romantické fotky so Sharniným rastúcim bruškom. Zábery nájdete v galérii.

Sharna je známa a úspešná tanečnica. V americkej verzii Let's Dance s Brianom utvorili pár aj na parkete:

Zdroj: Instagram/sharnaburgess

TIP: Akčný hrdina opäť otcom. O 20 rokov mladšia polovička mu porodila druhé dieťa

Galéria

Najnovšie videá