• Šoubiz
  • Slovenská stylistka sa vydala: Prekrásna nevesta vo výnimočných šatách

Slovenská stylistka sa vydala: Prekrásna nevesta vo výnimočných šatách

Slovenská stylistka sa vydala: Prekrásna nevesta vo výnimočných šatách

Áno si s mužom povedali v magický deň.

Z Lenky Škodovej je pani Bohunická. S dlhoročným priateľom Michalom si povedali áno v magický dátum 22. 2. 2022. Aj keď utorok nie je zvyčajným dňom pre sobáše, výnimočný dátum im učaroval a svadbu si užili v kruhu tých najbližších.

„Pôvodne sme sa mali brať oveľa skôr a na úplne inom mieste mimo Slovenska. Mali sme mať obrad len my dvaja na pláži. Pandémia však všetko zmenila a naše plány doslova stroskotali. Chvíľu sme čakali, no nakoniec sme sa rozhodli, že si povieme áno doma v Bratislave len v kruhu najbližších. Nechceli sme veľkú svadbu a takto nám to vyhovovalo a ani oklieštený počet ľudí, ktorý sme pre koronavírus dodržali, nám neprekážal,“ povedala pre markiza.sk Lenka.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Módna stylistka, ktorá je známa mnohými spoluprácami s našimi hviezdami a taktiež aj dlhoročnou prácou v Teleráne, bola naozaj krásna nevesta. Oblečené mala nádherné šaty, ktoré boli výnimočné. Šil ich totiž jej kamarát Lukáš Kimlička, ktorý jej bol aj za svedka.

Aby ste mali šaty od Lukáša Kimličku, to sa len tak nevidí, keďže sa svadobnej tvorbe naozaj nevenuje. My mladomanželom gratulujeme a prajeme veľa lásky!

FOTO:  súkromný archív

Galéria

Najnovšie videá