• Šoubiz
  • Leonardo DiCaprio daroval ukrajinskej armáde astronomickú sumu

Leonardo DiCaprio daroval ukrajinskej armáde astronomickú sumu

Leonardo DiCaprio daroval ukrajinskej armáde astronomickú sumu

Hercovi situácia na Ukrajine nie je ľahostajná.

Situácia na vojnou zmietanej Ukrajine nie je ľahostajná ani celebritám. Obrovskými sumami prispievajú na rôzne zbierky, aby aspoň trochu pomohli zmierniť utrpenie ľudí.

Herečka Mila Kunis, ktorá sa narodila na Ukrajine, spolu s manželom Ashtonom Kutcherom darovala tri milióny dolárov. „Narodila som sa v Černoviciach na Ukrajine v roku 1983. Do Ameriky sme prišli v roku 1991. Vždy som sa považovala za Američanku. Milujem všetko, čo táto krajina urobila pre mňa a moju rodinu. Avšak nikdy som nebola pyšnejšia, že som Ukrajinka ako dnes,“ vyjadrila sa nedávno 38-ročná herečka, načo jej manžel dodal, že on nebol nikdy pyšnejší, že je ženatý s Ukrajinkou.

TIP: Pomôžme spolu Ukrajine

Pomôcť sa najnovšie rozhodol aj herec Leonardo DiCaprio. Podľa agentúry GSA News herec poskytol neuveriteľných 10 miliónov dolárov ozbrojeným silám Ukrajiny. Hviezda Titanicu má ukrajinské korene zo strany svojej starej mamy z maminej strany. „Hollywoodska hviezda previedla desať miliónov dolárov ukrajinskej vláde. Obrovský dar je pravdepodobne určený na podporu vojnového aj humanitárneho úsilia v krajine,“ píše sa v správe.

Najnovšie videá