• Šoubiz
  • Rihanna opäť ukázala rastúce bruško: V sukni kratšej ako opasok

Rihanna opäť ukázala rastúce bruško: V sukni kratšej ako opasok

Rihanna opäť ukázala rastúce bruško: V sukni kratšej ako opasok

Takéto tehotenské outfity doteraz nikto nenosil.

Pojem tehotenská móda už nikdy nebude znamenať to, čo znamenala pred tým, ako otehotnela Rihanna. Speváčka búra akékoľvek mýty a hranice a doteraz sme žiadnu známu osobnosť nevideli v takých outfitoch s bruškom, v akých sa s hrdosťou predvádza ona. Zdá sa, že tým inšpiruje mnohé ženy, ktoré ju s radosťou chcú nasledovať.

Rihanna nenosí žiadne tehotenské nohavice s vysokým pásom, roláky či iné zahaľujúce oblečenie. Práve naopak. Od začiatku, ako ukázala svetu, že sa stane mamou, neustále odhaľuje bruško a vyberá si čoraz odvážnejšie outify.

Naposledy všetkých prekvapila koženou sukňou, ktorá pripomínala opasok, k čomu doladila top vyzerajúci ako podprsenka. Navrch si dala len kožený kabát a čižmy s vysokým podpätkom siahajúce až nad kolená. No viete si predstaviť, že by takto išla do ulíc vaša mama v čase, keď bola tehotná?

Rihanna ukazuje ženám, že ani v tehotenstve neplatia žiadne hranice, a mnohé inšpiruje v tom, že môžu nosiť všetko, v čom sa cítia sexy, sebavedome a dobre. A že sa tehotenstvom nekončí ženskosť.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Galéria

Najnovšie videá