• Šoubiz
  • Seriálová dcérka Edy a Serkana z Lásky na prenájom: Jej mama je známa modelka

Seriálová dcérka Edy a Serkana z Lásky na prenájom: Jej mama je známa modelka

Seriálová dcérka Edy a Serkana z Lásky na prenájom: Jej mama je známa modelka

Vieme, prečo tvorcovia malú krásku obsadili do tejto roly!

Dej obľúbeného tureckého romantického seriálu Láska na prenájom, ktorý vysiela televízia Doma, sa opäť poriadne zamotal. Po tom, ako Serkan zistil, že má nádor na mozgu, rozhodol sa Edu opustiť a zmizol z jej života.

Po piatich rokoch sa však ich cesty znova pretnú. Z Edy je úspešná záhradná architektka a Serkan pokračuje v úspešnej kariére architekta vo svojej firme. Serkan však netuší, že medzičasom sa stal otcom. Keď sa nečakane vytratil z Edinho života, Eda svoje tehotenstvo pred ním utajila, porodila dcérku a sama ju vychováva. Osud to však zariadi tak, že krásne dievčatko sa Serkanovi pripletie do cesty netušiac, že sú rodina. Odhalí Serkan pravdu?


Kiraz, malé dievčatko Edy a Serkana, si okamžite získa srdcia televíznych divákov. Kto je herečka, ktorá hrá postavu Kiraz?

Herečka, ktorá hrá úlohu malého dievčatka Kiraz v seriáli Láska na prenájom, je Maya Başol. Maya Başol má sedem rokov a narodila sa v roku 2015 v Istanbule. Malé dievčatko je fenoménom sociálnych sietí už od svojho narodenia. Jej mama Asya Başol je modelka a od narodenia svojej dcérky uverejňuje jej fotky na sociálnych sieťach. Najprv na svojom osobnom účte, potom svojmu dievčatku vytvorila účet na Instagrame, aby sa podelila o každodenný život „baby influencerky“. Maya je detská modelka a podieľala sa na niekoľkých reklamných kampaniach. Toto je však prvýkrát, čo sa malé dievčatko objavilo v televíznom seriáli.

Ďalšie zábery malej krásavice nájdete v galérii.

Prečo bola Maya Başol vybraná, aby stvárnila postavu Kiraz?

Spomedzi všetkých malých dievčat, ktoré sa zúčastnili na kastingu na úlohu Edinej a Serkanovej dcéry, bola vybraná práve Maya pre jej veľkú podobu s herečkou Hande Ercel, ktorá v seriáli hrá úlohu Edy, jej seriálovej matky. Je pravda, že podobnosť medzi Hande Ercel a Mayou Başol je zarážajúca. Človek by si myslel, že sú naozaj matkou a dcérou.


Nenechajte si ujsť romantický seriál Láska na prenájom - vždy v pondelok až štvrtok o 20.30 h na Doma a v predstihu na VOYO.


Galéria

Najnovšie videá