• Šoubiz
  • Hviezdili na Česko-Slovenskom plese: Známe Slovenky vynikali na červenom koberci

Hviezdili na Česko-Slovenskom plese: Známe Slovenky vynikali na červenom koberci

Hviezdili na Česko-Slovenskom plese: Známe Slovenky vynikali na červenom koberci

Pozrite si módnu políciu z honosného plesu.

Česko-Slovenský ples ako Majáles. Presne v takomto duchu sa konal minulý rok jeden z najočakávanejších plesov v Prahe v nádherných priestoroch Obecného domu. Medzi pozvanými hosťami nechýbali ani známe tváre zo slovenského šoubiznisu.

Honosný ples moderovala Monika Hilmerová, ktorá prišla v sprievode manžela, Jara Bekra. Hlavnými hviezdami večera boli Jiří Korn, Beáta Dubasová a Katarína Knechtová. Andrea Verešová, ktorá je pravidelným hosťom na plese, prišla s manželom Danielom Volopichom.

TIP na článok: Najprestížnejší Česko-Slovenský ples plný prekvapení: Organizátori prezradili detaily

Tohtoročný Česko-Slovenský ples bude plný prekvapení

Keď Česko-Slovenský ples uzatváral plesovú sezónu v roku 2020, len málokto si uvedomoval, že spoločnosť čaká ťažké obdobie, ktoré ovplyvní aj organizáciu kultúrno-spoločenských podujatí. Po pandémiou vynútenej prestávke v roku 2021 sa ples minulý rok uskutočnil vo forme majálesu.

Jedenásteho februára 2023 sa však v Obecnom dome v Prahe bude konať tak, ako ho poznáme a bez obmedzení. Organizátori a účastníci si tentoraz pripomenú okrem iného 30. výročie od založenia Českej republiky a Slovenskej republiky.

V priloženej galérii nájdete tie najkrajšie róby večera. Ktorá dáma sa vám páčila najviac?

Galéria

Najnovšie videá