• Šoubiz
  • Romantika v Láske na prenájom: Povie Eda Serkanovi konečne „áno“?

Romantika v Láske na prenájom: Povie Eda Serkanovi konečne „áno“?

Romantika v Láske na prenájom: Povie Eda Serkanovi konečne „áno“?

V najbližších epizódach vás čaká skutočná romantika.

V úspešnom tureckom seriáli Láska na prenájom, ktorý môžete sledovať na obrazovkách televízie Doma, sa konečne schyľuje k svadbe!

Hoci reálna láska predstaviteľov Edy a Serkana nedopadla tak ako tá seriálová, na slovenských televíznych obrazovkách fanúšikov seriálu však čaká už vo štvrtok 2. júna konečne spečatenie ich veľkej seriálovej lásky.

Eda a Serkan sú po mnohých peripetiách konečne spolu a užívajú si nielen prítomnosť jeden druhého, ale aj ich rozkošnej dcérky Kiraz. Dievčatko, ktoré bolo do Lásky na prenájom obsadené pre jej podobu s Hande Erçel, bude aj dôležitou súčasťou svadby svojich rodičov. Ale poďme pekne poporiadku – Serkan pripraví Ede už v dnešnej stredajšej epizóde obrovské prekvapenie a uprostred ulice ju nečakane požiada o ruku. Keď ona jeho žiadosť o ruku prijme a vysloví, že by si ho najradšej zobrala okamžite, Serkan jej želanie splní.

A tak sa spoločne ocitnú na veľkej záhradnej párty, ktorá bude ich svadobná a ich malá Kiraz ako družička. Eda bude naozaj nádherná nevesta. Svadobčanom dokonca zaspieva ich kamarátka Piril. Jej predstaviteľka, herečka Başak Gümülcinelioğlu, totižto naspievala aj ústrednú pieseň Edy a Serkana, ktorá sa v seriáli objavuje.

Pozrite si exkluzívne zábery z romantických epizód vo FOTOGALÉRII.


Nenechajte si ujsť zásnuby a svadbu Edy a Serkana v Láske na prenájom - v stredu a vo štvrtok o 20.30 h na Doma!


Galéria

Najnovšie videá