Fanúšikovia Katie Holmes sú nadšení. Na toto čakali dlhé mesiace

Fanúšikovia Katie Holmes sú nadšení. Na toto čakali dlhé mesiace
Zdroj: Profimedia.sk

Herečka ich nemohla viac potešiť.

Filmoví fanúšikovia milujú šťastné konce a zdá sa, že sa konečne takého dočkali aj v živote herečky Katie Holmes. Patrí k hollywoodskym hviezdam, ktoré síce kamery vždy milovali, no už menej úspešné obdobia zažívali v súkromí.

Po manželstve s Tomom Cruisom a rozvode, ktorý v tom čase sledoval celý svet, sa randeniu na čas vyhýbala a sústredila sa na výchovu dcérky Suri. Neskôr jej nevyšiel šesťročný vzťah s hercom a spevákom Jamiem Foxom ani šéfkuchárom Emiliom Vitolom. Tentoraz však fanúšikovia veria, že to bude iné a herečku čaká koniec ako v rozprávke.

TIP: Manželka Justina Biebera prehovorila o jeho diagnóze: Takto to zvládame

Katie už niekoľko mesiacov randí s mladým hudobníkom Bobbym Wootenom III a pred pár dňami sa po prvý raz ukázali bok po boku na červenom koberci. Dvojica si spolu vyšla na premiéru herečkinho filmu v New Yorku, ktorý sama napísala, režírovala a aj si v ňom, samozrejme, zahrala.

Holmes a Wooten prišli ruka v ruke a mimoriadne im to pristalo. Z herečky, ktorá mala na sebe dlhé letné biele šaty, žiaril pokoj a na prvý pohľad bolo zrejmé, že prežíva spokojné obdobie.

FOTO:  Profimedia.sk

Zdieľať

Najnovšie videá