• Šoubiz
  • Pocta pre Karla Gotta. Jeho dcéra s Darou Rolins rozplakali tisícky ľudí

Pocta pre Karla Gotta. Jeho dcéra s Darou Rolins rozplakali tisícky ľudí

Pocta pre Karla Gotta. Jeho dcéra s Darou Rolins rozplakali tisícky ľudí

Na koncerte odzneli v ich prevedení legendárne Zvonky štěstí.

V pražskej O2 aréne sa v nedeľu podvečer uskutočnil prvý z dvoch spomienkových koncertov Pocta Karlovi Gottovi. Na koncerte vystúpili najväčšie hviezdy českej a slovenskej populárnej hudby, dokopy by ich malo byť viac ako 40. Aj toto bolo jedno z posledných želaní maestra Gotta, píše extra.cz.

FOTO:  Profimedia.sk

To, ako bude celá akcia vyzerať, si určil legendárny spevák dopredu. Podujatie si nenechali ujsť známe osobnosti. V prvom rade sedel producent a skladateľ František Janeček, dorazil aj producent Karel Vágner, návrhárka Blanka Matragi či režisérka dokumentu Karel Olga Malířová Špátová s manželom.

Niekoľkominútový potlesk v stoji prišiel hneď na úvod podujatia. Fanúšikovia ho venovali práve Karlovi Gottovi. Nasledovali vystúpenia umelcov ako Václava Noid Bártu, Ondřeja Brzobohatého a Štefana Margitu. Fanúšikovia si mohli vychutnať všetky svoje obľúbené hity, a tak spievala celá aréna.

FOTO:  Profimedia.sk

VIAC FOTOGRAFIÍ V GALÉRII.

Prekvapením pre divákov bolo vystúpenie spevákovej dcéra Charlotte Elly, ktorá zaspievala s Darou Rolins legendárnu skladbu Zvonky štěstí. V duete zastúpila Dara hlas Karla Gotta a Charlotte zase pasáž, ktorú spievala kedysi malá Darinka. Je jasné, že toto bol vrchol večera, ktorý nenechal nikoho chladným a slzy tiekli potokom.

Pozrite si dokumentárny film o maestrovi Karlovi Gottovi na VOYO!

Galéria

Najnovšie videá