• Šoubiz
  • Spevákovi roztrhlo srdce na kúsky. Danielle zomrela v deň svadby

Spevákovi roztrhlo srdce na kúsky. Danielle zomrela v deň svadby

Spevákovi roztrhlo srdce na kúsky. Danielle zomrela v deň svadby

Mal to byť ich najšťastnejší deň, ktorý sa zmenil na tragédiu.

Dvadsaťosemročný spevák Tom Mann prežíva najhoršie obdobie. V pondelok oznámil svetu a fanúšikom hrozivú správu. V sobotu sa mal totiž ženiť, ale deň, ktorý mal byť pre snúbencov najkrajším v ich živote, sa zmenil na ten najhorší. Tomova nastávajúca Danielle Hampson zomrela v ich veľký deň.

Tom zverejnil na Instagrame fotku Dani aj s ich osemmesačným synčekom Bowiem a napísal, že je úplne zlomený, ale musí ostať silný práve kvôli ich synčekovi.

Zdroj: Instagram/tommannista

Daniellina smrť je o to šokujúcejšia, že mladá 34-ročná žena nemala žiadne zdravotné problémy. Dvojica sa pred mesiacom vrátila z dovolenky na Sardínii a všetko bolo v poriadku.

„Nemôžem uveriť, že píšem tieto slová, ale moja drahá Dani, moja najlepšia priateľka, moje všetko, láska môjho života, nás opustila v skorých ranných hodinách v sobotu 18. júna. Mal to byť náš najšťastnejší deň v živote a skončil sa zlomeným srdcom. Cítim sa, akoby som vyplakal oceán. Nikdy sme sa nedostali pred oltár, nevymenili si manželské sľuby, netancovali prvý manželský tanec, ale viem, že ty si bola mojím svetom a tým najlepším, čo ma v živote stretlo. Budem nosiť ten prsteň navždy na znak mojej bezpodmienečnej lásky k tebe,” napísal Tom na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram/tommannista

Spevák je na dne, ale vie, že musí pozbierať všetky sily, aby sa postaral o ich malého synčeka. „Sľubujem, že vychovám nášho Bowieho tak, ako sme vždy chceli. Vždy mu budem pripomínať, aká úžasná bola jeho mamička. Sľubujem, že budeš hrdá,” dodal mladý spevák.

Najnovšie videá