• Šoubiz
  • Dramatické finále Lásky na prenájom: Eda začne rodiť uprostred lesa

Dramatické finále Lásky na prenájom: Eda začne rodiť uprostred lesa

Dramatické finále Lásky na prenájom: Eda začne rodiť uprostred lesa

Nezmeškajte posledné dve časti seriálového megahitu.

Keď sa krásna kvetinárka Eda (Hande Erçel) a príťažlivý podnikateľ Serkan (Kerem Bürsin) po prvý raz stretli, o romantike nemohlo byť ani reči. Nielen v Istanbule, ale v celom Turecku by ste totiž nenašli človeka, ktorého by Eda nenávidela viac a ktorým by viac pohŕdala, pretože jeho vinou sa jej život a budúcnosť doslova zo dňa na deň ocitli v troskách. No nakoniec bol z toho príbeh obrovskej lásky, ktorý mal množstvo vzostupov a pádov, ale Eda a Serkan vždy všetky prekážky napokon úspešne prekonali.

FOTO:  Madd Entertainment

Po tom, čo si Lásku na prenájom zamilovali diváci po celom svete, sa stala obrovským hitom aj na Slovensku. Vo veľkom finále seriálu, ktoré vás na obrazovkách televízie Doma čaká už vo štvrtok 23. júna, sa Eda a Serkan vyberú na horskú chatu, ktorú Serkan kúpil, aby tam strávili čas osamote pred príchodom ich druhého potomka na svet. Cestou sa im však pokazí auto a na tehotnú Edu doľahnú pôrodné bolesti a odtečie jej plodová voda. Eda chce, aby jej Serkan pomohol dieťa priviesť na svet, Serkan je však odhodlaný vziať ju do nemocnice. Podarí sa im včas dostať do nemocnice? Medzitým sa v nemocnici z rôznych dôvodov stretávajú všetci ich blízki...

Viac exkluzívnych záberov z finále nájdete v galérii.

FOTO:  Madd Entertainment

Ako sa zavŕši nielen príbeh Edy, Serkana ale aj ďalších hrdinov obľúbeného tureckého seriálu, uvidíte vo veľkom finále vo štvrtok 23. júna od 20.30 hod. na obrazovkách televízie Doma výnimočne v dvoch záverečných častiach za sebou.

 

Galéria

Najnovšie videá