Hollywoodska herečka otvorene: Prekonala deväť potratov

Hollywoodska herečka otvorene: Prekonala deväť potratov
Zdroj: Profimedia.sk

Prišla o deväť detí a o veľkej strate sa rozpísala v komentári na Instagrame.

Sharon Stone (64) na sociálnej sieti prehovorila o obrovskej strate, s ktorou sa musela počas života vyrovnať. Uznávaná hollywoodska hviezda prekonala deväť potratov a podľa jej slov neexistuje žiadne fórum na diskusiu o takejto hlbokej strate, píše DailyMail.

Herečka z legendárneho Základného inštinktu sa zapojila do komentovania príspevku magazínu People na Instgrame, v ktorom písali o potrate tanečníčky z Dancing With The Stars (naše Let's Dance) Pety Murgatroyd.

Zdroj: Instagram/people

„My ženy nemáme fórum na diskusiu o takejto hlbokej strate. Stratila som deväť detí. Nie je to žiadna maličkosť, fyzicky ani emocionálne. Avšak, sme nútené cítiť, že je to niečo, čím si musíme prejsť samy, a to tajne s nejakým pocitom zlyhania. Namiesto toho, aby sme dostali toľko potrebný súcit a empatiu a čas na uzdravenie, ktoré tak potrebujeme. Zdravie žien ponechané v starostlivosti mužskej ideológie sa stalo laxné, ignorantské a násilne utlačujúce,“ znel jej komentár.

Sharon si od viacerých pokusov priviesť na svet dieťa adoptovala troch synov, 22-ročného Roana, 16-ročného Lairda a 15-ročného Quinna. Herečka nehovorí o potratoch prvýkrát. Už v minulosti spomínala, ako sa cítila, keď prišla o dieťa v piatom mesiaci tehotenstva a musela si sama prejsť 36-hodinovým pôrodom.

FOTO:  Profimedia.sk

Hviezda sa snaží otvárať túto tému, aby ženy rozprávali o ich stratách a o tom, čo cítia a nedusili v sebe emócie a neboli v tom samé.

Zdieľať

Najnovšie videá