Nečakané gesto slávneho speváka: To sa len tak nestáva

Nečakané gesto slávneho speváka: To sa len tak nestáva

Ako pár sú už dávna minulosť, no venoval jej pieseň.

Eros Ramazzotti vydal prvý videoklip AMA z pripravovaného albumu BATTITO INFINITO. Na Slovensku ho naživo prvýkrát zaspieva na budúcu jar. Taliansky spevák ponúkol svetu ochutnávku svojho pripravovaného albumu zverejnením videa AMA. Svoj najnovší hudobný počin slovenskému publiku naživo predstaví v Košiciach aj v Bratislave na jar 2023.

Talianska pop-rocková hviezda, Eros Ramazzotti, len nedávno zverejnila dátumy celosvetového turné k novému albumu BATTITO INFINITO, ktorý sa na pultoch predajní objaví už v septembri tohto roku. Spolu so spustením predaja niekoľkomesačnej, rovnomennej koncertnej šnúry, ktorá vyvrcholí v Európe, zverejnil aj prvý videoklip k piesni AMA. Slováci si Ramazzottiho nové piesne vrátane horúcej novinky, ale aj jeho legendárne hity, majú možnosť vychutnať hneď v dvoch slovenských mestách a to v košickej Steel Aréne dňa 8. 3. 2023 a na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave 15. 4. 2023.

Prvý singel AMA je manifestáciou lásky

Charizmatický spevák, hneď prvým vydaným singlom z pripravovanej novej štúdiovky BATTITO INFINITO, vystrelil poriadne vysoko! Novinka AMA, v preklade milovať, sa okamžite dostala priamo do Top 100, v rebríčkoch hranosti European Radio Airplay, s obrovským úspechom v 24 krajinách po celom svete.

Videoklip AMA je celý založený na nápade samotného Erosa Ramazzottiho a je venovaný Michelle Hunziker a spevákovej dcére Aurore, ktorá vzišla z ich spojenia a lásky. AMA vyjadruje nádej, volanie vidieť svet novými očami v zložitom čase a vo veku, v ktorom je príliš veľa nenávisti a horkosti. AMA [MILUJTE] svojho blížneho, AMA [MILUJETE] seba, AMA [MILUJTE] tých okolo vás a tých, ktorí obohatili váš život, s ktorými láska nikdy nekončí, ale nadobudne novú podobu – inú, no rovnako významnú – je text, ktorým Ramazzotti šíri posolstvo celosvetovej lásky, bez obmedzení, hraníc a bariér.


Revolučné hudobné video v réžii Alexa Tacchiho bolo natočené v jednom z najväčších európskych štúdií – CR49, ktoré sa nachádza v spevákovej rodnej zemi – Taliansku. Unikátny vizuál v klipe Ramazottiho produkčný tím dosiahol použitím špičkovej technológie schopnej produkovať skutočnú mágiu, hodnej tých najlepších kinematografických produkcií. Využitím LED obrazoviek a softvéru na 3D animáciu vytvorili virtuálne kulisy premosťujúce komunikáciu medzi kamerami a scénou, čím vznikli mimoriadne realistické perspektívy.

Zverejnením videa k piesni AMA, spustil Eros Ramazzotti predpredaj očakávaného albumu, ale aj predaj vstupeniek celosvetového turné, na ktorom ho naživo odprezentuje. Vstupenky na slovenské koncerty EROSA RAMAZZOTTIHO v Košiciach i v Bratislave sú tak už konečne v predaji na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Najnovšie videá