Rihanna dva mesiace od pôrodu: Jej outfit chce porozumenie

Rihanna dva mesiace od pôrodu: Jej outfit chce porozumenie
Zdroj: Profimedia.sk

Prekvapivo sa objavila na festivale v Paríži.

Rihanna (34) sa objavila na verejnosti, keď prišla podporiť svojho priateľa ASAP Rockyho na koncerte na festivale Lollapalooza v Paríži, píše DailyMail. Speváčka, ktorá pred dvoma mesiacmi (13. mája) priviedla na svet ich prvorodeného syna, vyzerala v športovom outfite perfektne.

Kým iní však zvyknú nosiť k športovej bunde a legínam šiltovku a tenisky, Rihanna si na krk zavesila množstvo perlových náhrdelníkov, uši jej zdobili diamantové náušnice a na nohách mala lodičky. Jej štýl je jednoducho nezameniteľný.

Zdroj: Instagram/rihannakillah

Po vystúpení sa na festivale nezdržiavala. Bodygardi ju odprevadili cez zadnú časť javiska do pristaveného auta a odišla preč. Nie je to prvýkrát, čo sa po pôrode objavila na verejnosti. Začiatkom mesiaca prekvapila svojou prítomnosťou na Wireless Festivale, kde vystupoval aj jej bývalý partner Chris Brown.

Dvojica, ktorá spolu randí dva roky, si stráži súkromie a doteraz neprezradili, aké meno synovi vybrali. Fanúšikovia chlapca určite tak skoro neuvidia a rodičia ho budú chrániť. Speváčka, ktorá sa stala najmladšou miliardárkou, sa pred pôrodom vyjadrila pre magazín Vogue, že nemieni spomaliť.

„Mám firmy, ktoré sa nechystajú riadiť samy. Moja mama zvládla tri deti a ani zďaleka nemala také zdroje, aké mám ja, takže to bez problémov zvládnem,“ povedala.

Zdroj: Instagram/karamellicikolatm

Zdieľať

Najnovšie videá