• Šoubiz
  • Britney dostala úder pod pás od exmanžela. Zverejnil kompromitujúce videá

Britney dostala úder pod pás od exmanžela. Zverejnil kompromitujúce videá

Britney dostala úder pod pás od exmanžela. Zverejnil kompromitujúce videá

Spreváčka stále nemá pokoj ani po tom, čo je konečne slobodná.

Po tom, čo Kevin Federline povedal, že deti, ktoré má s Britney Spears, sa jej úmyselne vyhýbajú, to bývalá popová princezná pochopiteľne nenechala iba tak a zareagovala prostredníctvom sociálnej siete. Správanie svojich synov - Seana Prestona (16) a Jaydena Jamesa (15) - označila za „nenávistný“ a povedala, že keď prišli na návštevu, nikdy s ňou nechceli byť.

Bývalý manžel 40-ročnej Britney sa jej rozhodol uštedriť úder pod pás, keď zverejnil videá, čím chcel poukázať na to, aký „hádavý“ vzťah mala speváčka roky so svojimi synmi, píše TMZ.

„Nemôžem sedieť so založenými rukami a nechať svojich synov, aby boli obvinení po tom všetkom, čím si prešli. Hoci nás to veľmi bolí, ako rodina sme sa rozhodli uverejniť tieto videá, ktoré natočili naše deti, keď mali 11 a 12. Toto ešte nie je to najhoršie. Klamstvá musia prestať,“ napísal Federline v popise príspevku.

zdroj: Instagram/federline4real

V prvom videu im zreteľne vysvetľuje, že ju majú začať rešpektovať. „Začnite sa ku mne správať ako žene, ktorá za to stojí. Som žena, OK? Buďte ku mne milí. Rozumiete?“ hovorí.

Druhé video vzniklo počas jazdy v aute a dôvodom výmeny názorov bol zrejme fakt, že jeden z jej synov, Sean Preston, nemal na sebe topánky a na verejnosti chodil bosý. Svojmu synovi aj zobrala telefón.

Najnovšie videá