• Šoubiz
  • Nový seriál Láska, rozum, pomsta prichádza na Doma: Pozrite si prvú ukážku

Nový seriál Láska, rozum, pomsta prichádza na Doma: Pozrite si prvú ukážku

Nový seriál Láska, rozum, pomsta prichádza na Doma: Pozrite si prvú ukážku

Dostane láska bývalých manželov druhú šancu?

Na obrazovky televízie Doma mieri už od 24. augusta úplne nový turecký romantický seriál s názvom Láska, rozum, pomsta.

Hlavné úlohy v ňom stvárnia brunetka Burcu Özberk a tmavovlasý fešák Ilhan Şen. Herci hrajú bývalých manželov, ktorí sa po dlhých rokoch opäť stretávajú. Hlavná hrdinka stále nespracovala zradu svojho bývalého manžela, a tak sa mu rozhodne pomstiť!

Esra (Burcu Özberk) sa vždy zaprisahávala, že sa nikdy nevydá za muža, akým bol jej otec, ktorého neúspechy v podnikaní spôsobili, že jej rodina skrachovala a trápila sa počas celej jej mladosti. Potom stretla Ozana (Ilhan Şen), bystrého mladého inžiniera práve vstupujúceho do štátnej služby. Vzali sa a viedli spokojný a stabilný život – až do dňa, keď Ozan opustil svoju vládnu prácu a založil si vlastnú firmu! Čoskoro si musela Esra vziať na plecia až tri zamestnania, len aby udržala rodinu nad vodou, zatiaľ čo Ozan sa potácal od jedného bankrotu k druhému. Manželská kríza vyústila až do rozvodu.

FOTO:  Madd Entertainment

O niekoľko rokov neskôr je Ozanova tvár na titulných stranách všetkých novín a časopisov, a je pravidelným hosťom televíznych relácií. Vyvinul totiž aplikáciu, ktorá z neho urobila šialene bohatú celebritu v technologickej sfére a jedného z najžiadanejších slobodných mužov v Turecku. Esra sa stále zo všetkých síl snaží udržať hlavu nad vodou, keď jedného dňa narazí na Ozana. Očakávajúc ospravedlnenie, Esra sa poriadne rozzúri, keď sa Ozan namiesto toho správa chladne a arogantne. Esra sa preto rozhodne, že prenikne do jeho spoločnosti, začne pracovať ako stážistka a vymyslí plán, ako sa mu pomstiť. Prinúti Ozana, aby sa do nej znova zaľúbil, a keď sa tak stane... Nemilosrdne ho odkopne!

Pozrite si vo videu prvú ukážku.


Romantický seriál Láska, rozum, pomsta štartuje už 24. augusta o 21.30 h na Doma!

Najnovšie videá