Veľké odhalenie v boji Angelia Jolie - Brad Pitt! Herečka sa vydávala za inú osobu

Veľké odhalenie v boji Angelia Jolie - Brad Pitt! Herečka sa vydávala za inú osobu
Zdroj: Profimedia.sk

Spor bývalých manželov trvá už dlhé roky.

Angelinu Jolie (47) identifikovali ako „Jane Doe“, ktorá po uzavretí vyšetrovania jej bývalého manžela Brada Pitta (58) zažalovala FBI. Herec ju podľa jej slov polial pivom a zranil v roku 2016 v lietadle a taktiež sa tam údajne pobil so synom Maddoxom.

Po špekuláciách o nemenovanom žalobcovi teraz Eriq Gardner z Puck News odhalil, herečka v skutočnosti podala žalobu v apríli pod iným menom. Angelina žiadala FBI o odovzdanie dokumentov súvisiacich s vyšetrovaním herca po tom, čo tvrdila, že ju a jej deti počas letu v súkromnom lietadle slovne a fyzicky napadol.

FOTO:  Profimedia.sk

Herečka uviedla, že jej bývalý manžel vtedy pil a vzal ju do zadnej časti lietadla. Tam ju údajne chytil za ramená a triasol ňou, pričom na ňu kričal, že „pos***a ich rodinu“. Počas letu jej vraj zranil lakeť a oblial ju pivom. Údajne tiež zdvihol ruku na ich najstaršieho syna, vtedy 15-ročného Maddoxa. Toto všetko však Brad poprel a FBI ho očistila od akéhokoľvek previnenia.

Viaceré zdroje z jeho okolia vtedy tvrdili, že neexistoval ani jeden dôkaz, ktorý by podporil herečkine tvrdenia. Angelina sa však podľa zistených informácií údajne sťažovala na nedostatok transparentnosti vo vyšetrovaní a nebola spokojná s tým, že ho uzavreli. Sťažnosť údajne upravila 9. augusta.

FOTO:  Profimedia.sk

Manželstvo Pitta a Jolie stroskotalo v roku 2016. Spolu majú šesť detí – Maddoxa (21), dvojičky Knoxa a Vivienne (14), dcéry Shiloh (16) a Zaharu (17) a syna Paxa (18). Pár sa súdil takmer šesť rokov a až v roku 2019 sa stali „zákonne slobodnými“. Ich boj o opatrovníctvo však pokračuje ďalej a taktiež sa stále naťahujú aj o ich vinárstvo.

Brad sa obáva, že boj o deti bude trvať, kým nebudú mať 18 rokov a potom ho nebudú chcieť pod vplyvom ich matky vidieť a viac sa k nim nedostane.

Brad sa podľa zahraničných médií teraz snaží vidieť deti vždy, keď sa dá a tlačí na svoju exmanželku, aby s nimi mohol tráviť čo najviac času. Vyjadruje sa o nich s údivom a láskou.

FOTO:  Profimedia.sk

Zdieľať

Najnovšie videá