• Šoubiz
  • Namiesto svadby rozchod! A tak im to spolu pristalo

Namiesto svadby rozchod! A tak im to spolu pristalo

Namiesto svadby rozchod! A tak im to spolu pristalo

Správa o rozchode tohto pekného páru všetkých zaskočila.

Liam Hemsworth a Gabriella Brooks sa podľa InTouch po troch rokoch vzťahu rozišli. Austrálsky herec (32) a modelka (26) si už vraj pred pár mesiacmi dali priestor. O kráske píšu, že má zlomené srdce, pretože herec z Hunger Games ukončil ich vzťah, aby nebol „zviazaný“, keďže sa mu po pandémii opäť rozbehla herecká kariéra.

Pár sa dal dokopy koncom roku 2019 a ľudia ich videli spolu na obede s Liamovými rodičmi. Gabriella ešte v decembri 2021 tvrdila, že má za sebou nádherných 12 mesiacov a prežila jeden z najkrajších rokov jej života.

FOTO:  Profimedia.sk

Dvojica o ich vzťahu nehovorila a snažila sa chrániť si súkromie, no modelka priznala, že Liam aj jeho celá rodina sú úžasní. Zdroje z ich okolia tvrdili, že sú veľmi zamilovaní a dokonca skloňovali slovo svadba.

Herec sa dal s modelkou dokopy po tom, čo sa po ôsmich mesiacoch manželstva rozviedol s Miley Cyrus. Tí sa vzali v decembri 2018 po takmer desaťročí chodenia. Na rozdiel od speváčky mali vraj Liam a Gabriella spoločné záujmy a žili rovnakým štýlom, čo ich naozaj spájalo.

Najnovšie videá