• Šoubiz
  • Nový krásavec vás očarí: Na slovenské obrazovky mieri najkrajší model Európy

Nový krásavec vás očarí: Na slovenské obrazovky mieri najkrajší model Európy

Nový krásavec vás očarí: Na slovenské obrazovky mieri najkrajší model Európy

Nový krásavec si prichádza získať srdcia Sloveniek.

Už dnes večer štartuje na obrazovkách televízie Doma nový romantický seriál s názvom Láska, rozum, pomsta.

Hlavná hrdinka Esra stále nespracovala zradu svojho exmanžela Ozana, z ktorého sa medzičasom stal boháč, a tak sa rozhodne pre dokonalú pomstu – zamestnať sa v jeho firme, získať späť jeho srdce a potom ho nemilosrdne odkopnúť! Podarí sa jej tento plán úspešne zavŕšiť, alebo dajú Esra a Ozan svojej láske predsa len druhú šancu?

FOTO:  Madd Entertainment

V novom príbehu sa zoznámite aj s novým tureckým krásavcom. Predstaviteľ hlavného hrdinu Ozana, herec İlhan Şen, sa narodil 19. decembra 1987 v Bulharsku v rodine Turka. Jeho rodina bola nútená emigrovať z Bulharska do Turecka, keď mal dva roky.

Od detstva hrával ako profesionálny mladý športovec v basketbalových a futbalových kluboch (Fenerbahçe atď.). Po ukončení základného a stredoškolského vzdelania v Istanbule študoval na technickej univerzite Yıldız, kde získal titul v odbore stavebné inžinierstvo.

S modelingom začal ako sedemnásťročný. V roku 2008 sa zúčastnil súťaže Best Model of Turkey (Najlepší model Turecka) a získal ocenenie „Best Swimwear Model“ (Najlepší plavkový model). V roku 2009 sa vrátil do súťaže znova a tentoraz si vyslúžil prvé miesto a získal titul „Najlepší model Turecka 2009“. Reprezentoval Turecko aj na súťaži „Najlepší model sveta roku 2009“, ktorý sa konal v Sofii v Bulharsku. Musel sa však „uspokojiť“ iba s titulom „Najlepší model Európy“.

FOTO:  archív İlhan Şen

Po práci modela začal chodiť na hodiny herectva, začal účinkovať v rôznych seriáloch, až prišla hlavná rola v seriáli Láska, rozum, pomsta.


Zdroj: Instagram/ilhansen

Romantický seriál Láska, rozum, pomsta sledujte už dnes o 21.30 h na Doma v predstihu na Voyo!Najnovšie videá