• Šoubiz
  • Lenka Vavrinčíková je späť: Premiéra v Televíznych novinách v špeciálny deň

Lenka Vavrinčíková je späť: Premiéra v Televíznych novinách v špeciálny deň

Lenka Vavrinčíková je späť: Premiéra v Televíznych novinách v špeciálny deň

Dnes sa v jej živote udiali hneď dve významné veci.

Lenka Vavrinčíková si už počas tehotenstva dala od moderovania pauzu a naplno sa sústredila na svoju rodinu a prípravy na materstvo. Začiatkom tohto roka priviedla na svet zdravé dievčatko, ktorému s partnerom Albertom vybrali meno Olívia.

Moderátorka sa na televízne obrazovky vrátila v pondelok (5. septembra). Diváci ju môžu vídať v Televíznych novinách o 12. hodine.

„Na návrat do Televíznych novín som sa tešila, prvé vysielanie bolo príjemné a zbehlo veľmi rýchlo, keďže Televízne noviny o 12. sú kratšie a dynamickejšie ako tie večerné,“ povedala Lenka pre markiza.sk.

Prvé vysielanie v rámci odbehnutia od materských povinností pripadol na špeciálny deň, keďže Lenkina dcérka má presne osem mesiacov. „Moje prvé vysielanie vyšlo symbolicky na jej osemmesačné ‚narodeniny‘, keďže práve dnes má osem mesiacov,“ poznamenala moderátorka. A kto práve strážil jej poklad? „S Olivkou bol zatiaľ jej tatino a zvládli to spolu, ako vždy, super,“ dodala moderátorka a šťastná mama Lenka Vavrinčíková pre markiza.sk.

Lenka koncom novembra minulého roka na fotke, ktorou oznámila, že čaká bábätko:

zdroj: Instagram/lenka_vavrincikova

Najnovšie videá