Kardashianka prvýkrát ukázala dieťa: Zverejnila intímne zábery z pôrodu

Kardashianka prvýkrát ukázala dieťa: Zverejnila intímne zábery z pôrodu
Zdroj: Profimedia.sk

Pri pôrode bola jej sestra.

Khloé Kardashian zverejnila intímne zábery z narodenia jej druhého potomka, ktorého meno stále nezverejnila. Hviezde vynosila bábätko náhradná matka. Chlapca porodila 28. júla v Los Angeles, no až teraz ho ukázali, keďže sa začala nová séria ich rodinnej reality šou.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII

Kardashianka bola z príchodu synčeka na svet dojatá a nadšená, no neskrývala tiež zármutok, keďže jeho otcom je Tristan Thompson, ktorý ju opäť podviedol a má ďalšie dieťa s inou ženou. Aj preto bola v pôrodnej sále jej sestra Kim a basketbalista prišiel do nemocnice až neskôr, píše DailyMail.

Khloé už definitívne uzavrela kapitolu s názvom Tristan a je odhodlaná sústrediť sa len na svoje deti, prácu a rodinu a užívať si všetko to krásne, čo v živote má. Podnikateľka prezradila, že náhradnú matku umelo oplodnili minulý rok a o týždeň na to sa vďaka médiám dozvedela, že ju jej partner podviedol a čaká dieťa s inou ženou.

Veľmi dlho trvalo, kým sa na verejnosť dostala informácia, že s podvodníkom bude mať druhé dieťa, pretože sa bála reakcií ľudí a hanbila sa. S veľkým sklamaním sa dlho vyrovnávala a zrejme ešte stále nemá zahojené všetky rany.

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá