• Šoubiz
  • Rozpad Belohorcovej manželstva? Vyjadrili sa ku kríze

Rozpad Belohorcovej manželstva? Vyjadrili sa ku kríze

Rozpad Belohorcovej manželstva? Vyjadrili sa ku kríze

Manželia prehovorili aj o ich sexuálnom živote.

Médiami nedávno obletela správa o tom, že sa Zuzana Belohorcová s manželom Vlastom Hájekom po odchode z Miami do španielskej Marbelly ocitli v kríze. Vraj to medzi nimi mimoriadne škrípalo a ich kamaráti sa báli, aby sa nerozviedli.

TIP: Dom ako pre hollywoodsku hviezdu. Toto všetko bude mať Belohorcová vo vile

Presťahovanie na Tenerife mimoriadne prospelo nielen ich vzťahu, ale aj celej rodine, ktorá si život na nádhernom ostrove nevie vynachváliť. Manželia tu rozbehli biznis s nehnuteľnosťami, s ktorým začali už v Amerike. Na Tenerife sa raketovou rýchlosťou vypracovali a tajomstvo úspešného biznisu aj svoju kanceláriu s celým tímom odhalili v exkluzívnom rozhovore.

Dvojica s nami strávila čas aj na plavbe loďou, kde sa v rozhovore poriadne uvoľnili. Zaspomínali si na svoje začiatky vrátane prvého sexu. Vlasto bez servítky povedal, ako to celé prebiehalo.

TIP: Toto nemal nikto vidieť! Súkromné intímne zábery Zuzany Belohorcovej

Ako mu status Zuzkinho partnera skomplikoval život a čo je receptom na spokojné manželstvo? Dvojica otvorene priznala, že veľa ľudí im nefandilo a dávali im krátku životnosť. Ich otvorený názor a recept na spokojný vzťah sa dozviete vo videu:

FOTO:  TV Markíza

TIP: Kedysi sa vyzliekala v Sexy športe na Markíze, teraz sa vydala

Galéria

Najnovšie videá