• Šoubiz
  • Hviezdy Beverly Hills 90210 znova spolu! Pozrite, ako sa zmenili

Hviezdy Beverly Hills 90210 znova spolu! Pozrite, ako sa zmenili

Hviezdy Beverly Hills 90210 znova spolu! Pozrite, ako sa zmenili

Presne, ako za starých čias.

Napriek vlažnému štartu prvej série v roku 1990 sa z americkej seriálovej novinky stal v roku 1991 celosvetový hit. Legendárny seriál Beverly Hills 90210 si našiel fanúšikov v každom kúte sveta, ktorí s napätím sledovali osudy partie tínedžerov z mesta bohatých a slávnych. Kto by si nepamätal Brandona, Brandu, Kelly, Donnu, Stevea, Dylana, Davida či Andreu? Mladých hercov si fanúšikovia zamilovali a roky na tom nič nezmenili.

Dôkazom sú krásne reakcie tisícov fanúšikov, ktorých herečka Tori Spelling nemohla viac potešiť. Predstaviteľka seriálovej Donny zverejnila na sociálnej sieti krátke video, na ktorom je spolu s kolegyňami Jennie Garth, seriálovou Kelly Taylor a Lindsay Price, ktorá stvárnila mladú Janet Sosna. Video zachytáva trojicu presne tak, ako sa to odohralo v jednej z epizód, na dôkaz čoho Tori priložila záber zo seriálu.

Príspevok okamžite zaplavili nadšené komentáre. „Táto šou bola moja mladosť. Ste super!“, „Kráľovné“, „Vau, ako veľmi ma potešilo vidieť vás dievčatá spolu“, písali nostalgicky fanúšikovia. K videu pridala komentár aj seriálová Janet. „Som taká šťastná, priatelia, že vám v súčasnosti neoznamujem, že som tehotná, ako to robila Janet na tejto fotke,“ napísala vtipne Price a pripomenula fanúšikom, o čom konkrétna scéna bola.

Galéria

Najnovšie videá