Vinczeovci sa tešia z bábätka: Viktor prezradil, ako sa im zrazu zmenil život

Vinczeovci sa tešia z bábätka: Viktor prezradil, ako sa im zrazu zmenil život
Zdroj: instagram/viktorvincze

Po naozaj dlhom období čakania im zavolali, že majú pre nich dieťa.

Adela a Viktor Vinczeovci sa netajili tým, že túžili byť rodičmi. Osud to však zariadil tak, že prirodzenou cestou im nebolo dopriate počať dieťa. Moderátor Televíznych novín veľmi otvorene hovoril o problémoch s reprodukciou a snažil sa apelovať na mužské pokolenie, že ak majú problém s otehotnením, mali by sa dať vyšetriť aj oni. U Viktora totiž zistili, že jeho kvalita spermií je na hranici neplodnosti.

A tak sa manželia rozhodli pre adopciu. Ako sa nie raz vyjadrili, adopčný proces je veľmi zdĺhavý a nikdy nie je isté, či si pár nakoniec naozaj osvojí vytúžené dieťa. Obaja boli preto nastavení tak, že všetko bude, ako má a pred vyše mesiacom im zazvonil telefón, ktorý im zmenil život.

Ako prvý o radostnej udalosti v živote Vinczeovcov informoval portál Pluska, ktorý zverejnil fotky manželov s detským vajíčkom a bábätkom v ňom. Viktor pre náš web markiza.sk prezradil, ako sa majú v trojici a čo ich ešte na ceste za rodičovstvom čaká.

„Keďže bábätko prespí celú noc, tak sa máme super. (smiech) Tešíme sa z tejto životnej zmeny, hoci, vzhľadom na prebiehajúci proces, zatiaľ veľmi predbežne a veľmi opatrne. Oficiálne úkony budú trvať mesiace, nechceme preto urobiť nič, čo by ich mohlo narušiť. Zo zákona musíme zachovať mlčanlivosť, preto zatiaľ o dieťati nebudeme zverejňovať žiadne informácie a budeme ho maximálne chrániť,“ povedal nám Viktor.

Podľa jeho slov ešte pred dvoma mesiacmi nečakali, že Vianoce a Nový rok budú oslavovať v inom zložení. Všetko sa zomlelo veľmi rýchlo. „Pripravené sme nemali nič, celé sa to od úvodného telefonátu z úradu až po príchod malej osoby k nám domov zomlelo veľmi rýchlo, čiže sme okamžite rozhodili kamarátske a bazárové siete a začali všetko narýchlo zháňať. Tak 95 percent všetkej výbavy máme z druhej ruky, takže ekologická misia pokračuje aj v tejto novej zostave. A úspešne nás obchádza aj rodičovský plurál, takže každý papá aj kaká sám,“ dodal s vtipnou poznámkou moderátor.

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá