• Šoubiz
  • Smutný pohľad na Lisu Marie Presley len dva dni pred smrťou. Musela sa pridržiavať

Smutný pohľad na Lisu Marie Presley len dva dni pred smrťou. Musela sa pridržiavať

Smutný pohľad na Lisu Marie Presley len dva dni pred smrťou. Musela sa pridržiavať

Elvisova dcéra vyzerala zlomene.

Lisu Marie Presley vo štvrtok hospitalizovali v nemocnici po tom, čo mala zástavu srdca. Potvrdila to jej mama Priscilla. Vo svojom vyhlásení vyzvala fanúšikov z celého sveta, aby sa za jej dcéru i celú rodinu modlili. Pár hodín nato však prišla smutná správa, že dcéra legendárneho Elvisa Presleyho zomrela, a to necelé tri týždne pred 55. narodeninami.

Len dva dni pred tragickou smrťou sa zúčastnila na odovzdávaní cien Zlaté glóbusy, ktorého 80. ročník sa konal v Beverly Hilton v Los Angeles. Na galavečere nechýbala, aby podporila film Elvis.

Lisa Marie Presley poskytla rozhovor Billymu Bushovi pre Extra, ktorý Daily Mail označil za čudný. Elvisova dcéra rozprávala pomaly a mrmlala si. zatiaľ čo odpovedala na otázky týkajúce sa Austina Butlera, ktorý vo filme stvárnil jej otca, ale tiež búrok a záplav v Kalifornii.

Počas rozhovoru sa bývalá manželka Michaela Jacksona obrátila k Jerrymu Schillingovi, ktorému povedala, že sa ho počas toho, ako bude odpovedať na otázky, chytí. Ľudia ju v komentároch označili za zlomenú.


Najnovšie videá