• Šoubiz
  • Hrozivé zranenia Jeremyho Rennera: Ani si to neviete predstaviť

Hrozivé zranenia Jeremyho Rennera: Ani si to neviete predstaviť

Hrozivé zranenia Jeremyho Rennera: Ani si to neviete predstaviť

Zverejnili detaily jeho poranení po desivej nehode, pri ktorej skoro zomrel.

Zdravotný stav Jeremyho Rennera je oveľa vážnejší, ako sa uvádzalo po nehode so snežným pluhom, tvrdia podľa Daily Mail hercovi priatelia.

Jeremy pomáhal členovi rodiny, ktorý uviazol s pokazeným autom neďaleko jeho sídla pri jazere Tahoe v Nevade v snehu. So svojím snežným pluhom ho chcel vyslobodiť, no keď z neho vystúpil, obrovský stroj s hmotnosťou okolo 6,5 tony sa pohol a prešiel cez neho.

Médiá vtedy informovali, že herec utrpel tupé poranenie hrudníka a ortopedické zranenia, pričom bol v kritickom, no stabilizovanom stave. Jeho priatelia teraz hovoria, že jeho stav bol oveľa vážnejší – po nehode vraj takmer vykrvácal a zomrel.

„Je na tom oveľa horšie, ako si ktokoľvek myslí. Jeremy si je veľmi dobre vedomý skutočnosti, že tam takmer zomrel,“ povedal zdroj pre RadarOnline. „Rozdrvilo mu pravú stranu hrudníka a jeho horná časť trupu ‚skolabovala‘. Taktiež mal vážne poranenie hlavy, z ktorého krvácal, a poranenie nohy,“ upresnil s tým, že mal veľké ťažkosti s dýchaním a bolesti.

Herec má pred sebou naozaj dlhú cestu k uzdraveniu, ktorá môže trvať roky. „Hovorí sa, že poranenie hrudníka bolo také veľké, že mu ho museli zrekonštruovať. Má za sebou dve operácie a pravdepodobne bude potrebovať ďalšie operácie nohy v priebehu nasledujúcich týždňov,“ dodal zdroj.

Jeremy na Instagrame zverejnil fotku svojho zasneženého sídla, ako mu chýba.

FOTO:  Instagram/jeremyrenner

Najnovšie videá