• Šoubiz
  • YouTuberka (23) zverejnila najťažšie rozhodnutie: Podstúpi eutanáziu

YouTuberka (23) zverejnila najťažšie rozhodnutie: Podstúpi eutanáziu

YouTuberka (23) zverejnila najťažšie rozhodnutie: Podstúpi eutanáziu

Už nezvláda žiť so svojou chorobou.

YouTuberka, ktorá trpí viacnásobnou poruchou osobnosti, dokumentuje svoju snahu podstúpiť eutanáziu na belgickej klinike. Rodáčka z Francúzska (23), ktorá vystupuje pod menom Olympe, nedávno povedala 256-tisíc followerom jej kanála pre duševné zdravie, že je v kontakte s lekármi v Belgicku, kde je to legálne, píše DailyMail.

„Olympe“ trpí disociatívnou poruchou identity, ktorá sa často a nesprávne spája so schizofréniou. V tomto prípade totiž v pacientovej „hlave žije niekoľko ďalších ľudí“. Belgický lekár však tvorkyňu video obsahu upozornil, že nevykonávajú eutanáziu na počkanie, ale tento proces môže trvať niekoľko mesiacov aj rokov, kým sa k ním dostane.

Youtuberka, ktorá žije so 40 rôznymi osobnosťami, sa úprimne vyznala sledujúcim aj na Instagrame, kde má viac ako 253-tisíc sledujúcich. Tam povedala, že je rozhodnutá a nebolo ľahké dospieť k tomuto rozhodnutiu, no už nie je cesty späť. Dúfa, že tento rok sa jej podarí dostať na spomínanú kliniku.

Mladá blondína všetkých upozorňuje, že nikoho nenabáda na rovnakú cestu, akou ide ona. Snaží sa apelovať na každého, kto má hocaký problém, aby sa obrátil na rodinu, blízkych a odborníkov. Nech ťažkosti riešia a nečakajú, kým bude neskoro.

Najnovšie videá