Z milenky oficiálna partnerka: Podvedenú speváčku z tohto záberu roztrhá

Z milenky oficiálna partnerka: Podvedenú speváčku z tohto záberu roztrhá
Zdroj: Instagram/3gerardpique

Je to potupa.

Gerard Pique zažíva naozaj perné obdobie. Zdá sa však, že aj v tom najväčšom strese si vie nájsť čas sám pre seba a užiť si chvíle pokoja so svojou novou priateľkou Clarou Chiou Marti. Z milenky je už oficiálne jeho partnerka aj na Instagrame po tom, čo zverejnil ich spoločnú fotku na Instagrame.

Futbalista (35), ktorý sa v júni 2022 rozišiel po 12-ročnom vzťahu so Shakirou (45), zdieľal prvýkrát zamilovaný záber s 23-ročnou blondínou na Instagrame a ich selfie si získala milióny lajkov. Takto zjavne reagoval na speváčku, ktorá si vo svojej hudobne tvorbe vylieva srdce a nedáva si na jeho adresu ani na adresu Clary servítky pred ústa.

Shakira sa tiež verejne zmienila o tom, ako prišla na neveru svojho manžela. Podľa ShowNews Today vedela, že Gerard ani ich dvaja synovia Sasha (10) a Milan (7) nejedia jahodový džem, a tak usúdila, že k nim domov chodí ešte niekto iný, keďže jej z neho stále ubúda.

Keď sa vrátila z turné, všimla si, že mala zjedený džem v chladničke. Futbalista ho nejedol, pretože počas sezóny si držal formu a synovia ho jednoducho neľúbia. A zvyšok ich príbehu bez šťastného konca už poznáte.

FOTO:  Profimedia.sk

Zdieľať

Najnovšie videá