Futbalisti a sociálne siete: Takáto je pravda

Futbalisti a sociálne siete: Takáto je pravda
Zdroj: Voyo

Hlavný tréner povedal, ako to je.

V prvom slovenskom Voyo Origináli Do neba a do pekla: Spartak Trnava vám približujeme fungovanie jedného z najlepších futbalových klubov na Slovensku. Štáb sa s kamerami dostal do zákulisia klubu, hráčom do šatní a nazreli sme aj do kancelárie hlavného trénera. V tretej časti budete mať možnosť vidieť, ako prebieha výber nového hráča a čo všetko tréneri zvažujú.

Padla otázka aj na dnes veľmi moderné sociálne siete. Aj z nich tréneri čerpajú o hráčoch informácie. Pozrite, ako je to v prípade trnavského klubu:


Do neba a do pekla: Spartak Trnava

Prvý slovenský Voyo Originál, mapujúci príbeh známeho futbalového klubu Spartak Trnava, ktorý má pred sebou významný míľnik – ešte počas aktuálnej sezóny oslávi svoje sté výročie.

Výnimočný osemdielny titul s názvom „Do neba a do pekla: Spartak Trnava“ vôbec po prvýkrát exkluzívne odhalí verejnosti jedno z najmodernejších futbalových zázemí na Slovensku, ako aj ľudí stojacich za kulisami jeho úspechu. Počas zimnej fortunaligovej pauzy sa môžu predplatitelia tešiť na prvé štyri premiérové epizódy, ktoré bude Voyo zverejňovať v týždňových intervaloch vždy v piatok.

Pozrite si tretiu epizódu Do neba a do pekla: Spartak Trnava na Voyo už dnes!

Zdieľať

Najnovšie videá