To je ťah! Po škandále s Harrym to od kráľa nikto nečakal

To je ťah! Po škandále s Harrym to od kráľa nikto nečakal
Zdroj: Profimedia.sk

Veľký deň sa blíži a vo vzduchu visia obavy.

Kráľ Karol III. požiadal arcibiskupa z Canterbury, aby sprostredkoval dohodu, ktorá by umožnila zúčastniť sa Harrymu na jeho korunovácii, no stretol sa s odporom zo strany prvorodeného syna, princ Williama. So správou prišil cez víkend The Mail on Sunday.

Karol podľa ich informácií chce, aby sa Harry spolu s Meghan zúčastnili na májovej ceremónii vo Westminsterskom opátstve a informoval už o tom aj Justina Welbyho. Po tom všetkom, čo vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu za posledné obdobie odhalili, sa vo veľkom špekulovalo, či ich kráľovská, a hlavne stále ich, rodina bude chcieť vidieť v máji na veľkom dni. Zdroje blízke Lambethskému palácu však tvrdia, že snaha zo strany kráľa tu je.

Britský panovník údajne uvažuje nad tým, že pred korunováciou absolvuje televízny rozhovor. Verí, že neprítomnosť jeho syna s manželkou na ceremónii by narobil väčšie problémy ako jeho prítomnosť, a preto je ochotný urobiť ústupky, aby prišli.

William má však po tom všetkom, čo jeho brat vyzradil prostredníctvom dokumentu a knihy do sveta, obavy, aby na seba nestrhol všetku pozornosť.

Pozrite si rozhovor s odborníkom o princovi Harrym. Odhalil detaily, ktoré si len tak nevšimnete.


Čerstvé rozhovory s princom Harrym si môžete pozrieť exkluzívne na Voyo!

Rozhovor s názvom Princ Harry: Vlastnými slovami viedol renomovaný americký moderátor a novinár Anderson Cooper.

Rozhovor s princom Harrym viedol známy moderátor a novinár Tom Bradby, s ktorým sa vojvoda zo Sussexu pozná viac než 20 rokov.

Zdieľať

Najnovšie videá