Stvárnila legendárnu Wednesday: Rodina sa rozhodla odpojiť herečku od prístrojov

Stvárnila legendárnu Wednesday: Rodina sa rozhodla odpojiť herečku od prístrojov
Zdroj: Profimedia

Museli urobiť ťažké rozhodnutie.

Lisa Loring, herečka ktorá ako prvá stvárnila postavu Wednesday Addams, a to v seriáli Rodina Addamsovcov v polovici 60. rokov 20. storočia, zomrela vo veku 64 rokov, píše Deadline.

Herečkina blízka priateľka Laure Jacobson smutnú správu o jej úmrtí zverejnila prostredníctvom sociálnej siete Facebook, kde napísala, že Lisa zomrela 28. januára po tom, čo ju odpojili od prístrojov.

„S obrovským zármutkom oznamujem smrť našej priateľky Lisy Loring. Pred štyrmi dňami utrpela masívnu mozgovú príhodu, ktorú spôsobilo fajčenie a vysoký krvný tlak. Tri dni bola napojená na prístrojoch. Jej rodina včera urobila neľahké rozhodnutie odpojiť ju a minulú noc zomrela,“ napísala v príspevku.

It is with great sadness that I report the death of our friend, Lisa Loring. 4 Days ago she suffered a massive stroke...

Uverejnil používateľ Laurie Jacobson Nedeľa 29. januára 2023

ĎALŠIE FOTKY NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU.

Seriál Rodina Addamsovcov mal dve série so 64 epizódami a bežal od roku 1964 do roku 1966.

Lisa Loring, sa narodila 16. februára 1958 ako Lisa Ann DeCinces na Kwajaleine (Marshallove ostrovy). Objavila sa tiež v niekoľkých šou ako The Phyllis Diller Show, The Girl from U.N.C.L.E., Fantasy Island, Barnaby Jones či As the World Turns.

Postavu Wednesday Addams si zahrala znovu v televíznom filme Halloween with the New Addams Family v roku 1977. Ako herečka sa poslednýkrát objavila vo filme Doctor Spine v roku 2015.

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá