Rytmus v zákulisí Darinho koncetu: Vzácne stretnutie na fotke

Rytmus v zákulisí Darinho koncetu: Vzácne stretnutie na fotke
Zdroj: Instagram/leosmares

Záber nájdete v článku.

Dojmy po Darinom životnom vystúpení neutíchajú. Fanúšikovia aj jej blízki ešte stále zverejňujú zábery zo zákulisia aj zo samotného koncertu. Zopár fotiek zdieľala aj Lola (14), ktorá prvýkrát naživo zaspievala pred tisíckami ľudí.

Tínedžerka mala v sobotu veľkolepú premiéru a nie každému sa podarí prvýkrát zaspievať rovno vo vypredanej pražskej O 2 Aréne. Dcéra hudobníkov musela mať prirodzený stres, no na javisku na nej nebolo nič vidieť a pôsobila ako profesionálka. Hneď po prvom tóne bolo všetkým jasné, že mala po kom podediť talent. Dara bola na ňu právom veľmi hrdá.

Laura sa v zákulisí stretla aj s Rytmusom, ktorý bol kedysi súčasťou jej života a zo stretnutia zverejnila aj milý záber. Prítomnosť rapera na koncerte vyvolala úžasné reakcie. Nielenže celá sála takmer spadla po tom, čo ho ľudia zbadali na javisku, ale aj komentujúci sa tešili, že vidia, že je medzi bývalými partnermi všetko v poriadku a dá sa fungovať takto „v mieri“.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII

O Darinom koncerte informovala aj módna stylistka Lenka Bohunická v pondelkovom Teleráne, ktorá s Darou spolupracuje, a počas veľkolepého vystúpenia v Prahe bola v backstagei:

Galéria

Zdieľať

Najnovšie videá